Marcin Wargocki – Łotr [lyric video]

Marcin Wargocki – Łotr [lyric video]

2 kwietnia, 2021 0 przez mateo

W Wielki Piątek o 15.15 miała miejsce premiera nowej piosenki Marcina Wargockiego pt. “Łotr”. Utwór ten czekał na właściwą chwilę 20 lat i nadeszła ona właśnie teraz. Idealnie wpisuje się on w atmosferę tego dnia. Posłuchajcie!

Marcin Wargocki znany jest z nastrojowych utworów o tematyce religijnej, które zarówno w warstwie tekstowej, jak i muzycznej zachwycają i wzruszają, sprzyjając głębokiej duchowej i modlitewnej refleksji. Jego piosenki skłaniają pozytywnie do życia i siebie samego, uczą wrażliwości i dostrzegania śladów Bożej obecności wokół nas i… zabierają do krainy chrześcijańskiej łagodności.

Jest on jednym z niewielu polskich artystów chrześcijańskich, który wydał swoją płytę nie tylko na CD ale także na vinylu. Jego ostatnią płytę pt. “Nie Wątp” wydała Edycja św. Pawła. Patronat honorowy objął Biskup Warszawsko-Praski Romuald Kamiński.

“ŁOTR” – LYRIC VIDEO YOUTUBE:

MARCIN WARGOCKI – SYLWETKA:

Marcin Wargocki muzykę kochał odkąd chodzi po tym Bożym świecie. Przygodę z gitarą rozpoczął mając czternaście lat, sam się uczył na niej grać. Pewien potencjał musiał zauważyć w nim jego polonista, który zaprosił Marcina do wzięcia udziału w przedstawieniach, na których to grał i śpiewał różne polskie piosenki. Tak zetknął się z zespołem Stare Dobre Małżeństwo, który mu zaimponował i który pokochał, a miłość ta trwa do dziś.
Obecnie Marcin ma 42 lata, żonę i trójkę dzieci. Na co dzień pracuje jako przedstawiciel handlowy. Miłość i pasja do muzyki jest w nim cały czas.
Na co dzień mieszka w Józefowie. Jego pierwsza płyta “GPS na Niebo” została bardzo ciepło przyjęta przez słuchaczy, a premierowy singiel z krążka pt. “Nie Wątp” znalazł się w pierwszej trójce Listy z Mocą.