“Do głębi” – nowy singiel Marcina Wargockiego [lyric video]

“Do głębi” – nowy singiel Marcina Wargockiego [lyric video]

25 kwietnia, 2022 0 przez mateo

Premiera “Do głębi” odbyła się w Niedzielę Miłosierdzia Bożego. Tytułowa piosenka z nadchodzącej płyty Marcina Wargockiego, to przede wszystkim refleksja nad światem, jak i każdym z nas. Zwraca uwagę na jedną z najstarszych prawd – w pędzie i zabieganiu nie jesteśmy w stanie usłyszeć Boga. Aby wejść „Do głębi” trzeba dać sobie przestrzeń.

„Wiele rzeczy robimy w naszym życiu powierzchownie, przez co nie wszystko do końca rozumiemy, a w pędzie i hałasie nie wszystko do nas dociera i dlatego tracimy…Tracimy ten konkretny czas, tę konkretną chwilę, w której wydawało się nam, że jesteśmy, a byliśmy – tylko nie cali, byliśmy na „pół”. „Do głębi” – to zachęta. Dla Ciebie i dla mnie. Byśmy zawsze byli tu i teraz, byli cali nie na „pół”. – mówi Artysta.

“Do głębi” – posłuchaj teledysku:

 

Premiera trzeciej płyty Marcina Wargockiego pt. „Do głębi” odbędzie się 21 maja 2022 roku. Artysta ponownie zabierze nas krainy łagodności, nie omijając jednak trudnych tematów takich jak cierpienie i zaufanie.  Piosenki skłaniają pozytywnie do życia i siebie samego, uczą wrażliwości i dostrzegania śladów Bożej obecności wokół nas. Pierwszy singiel „Myślę o dniu” znalazł się na 1. miejscu „Listy z Mocą”.

Wydawcą płyty będzie Edycja św. Pawła. Co ciekawe ukaże się ona jednocześnie na płycie CD i vinylu oraz będzie dostępna w serwisach streamingowych. A już 1-go maja rusza preorder – do zgarnięcia są płyty z autografami wszystkich muzyków biorących udział w nagraniu albumu.

Patronat honorowy na płytą objął Biskup warszawsko-praski Romuald Kamiński, a patronami medialnymi: Radio Fiat, Radio Warszawa, Radio Doxa, Radio Niepokalanów, Tygodnik Idziemy, Aleteia.pl, Chrześcijańskie Granie