“Powietrzem moim jest” – polski cover piosenki Michaela W. Smitha obejrzało już 9 milionów osób.

13 kwietnia, 2023 0 przez mateo

Czy w naszym kraju jest więcej fanów Michaela W. Smitha niż w USA? 9 milionów wyświetleń piosenki “Powietrzem moim jest” sugeruje, że tak jest. To więcej niż ma oryginał! 

 

Piosenkę w polskiej wersji wykonuje Gosia Orzechowska podczas modlitwy uwielbienia w trakcie Czuwania Jubileuszowego w Otwocku w kościele Księży Pallotynów.  Sam utwór w oryginale nosi tytuł “Breathe”. Jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych kawałków Michaela W. Smitha.

 

Kim jest wykonawca? To niezwykłe, że jego utwory grane są jak Polska długa i szeroka, choć niewielu zdaje sobie sprawę, że to trzykrotny zdobywca Grammy, 45-krotny zdobywca Dove Award (najbardziej prestiżowa nagroda muzyki chrześcijańskiej). Jego twórczość wpływa na kształt muzyki uwielbienia od ponad 30 lat.

 

Dlaczego wspominamy o tym właśnie teraz? Już w niedzielę, 16 kwietnia 2023 nadarza się jedyna okazja, aby posłuchać Michaela W. Smitha na żywo. Na Arenie Gliwice odbędzie się jedyny koncert w Polsce. Serdecznie polecamy! Bilety na eBilet oraz Bilety24.

 

A tutaj w oryginale “Breathe” Michael W Smith:

Dołącz do FESTIWAL CHRZEŚCIJAŃSKIE GRANIE

Kup bilet:  biletyna.pl