„Jesus is Life” na drugim miejscu listy przebojów Złota 10 Radia Warszawa

„Jesus is Life” na drugim miejscu listy przebojów Złota 10 Radia Warszawa

9 listopada, 2017 Wyłącz przez mateo

Jesus is Life MP3

Jesus is Life, utwór w wykonaniu Holy Project i Marty Ławskiej, już w pierwszym tygodniu obecności, zdobył drugą pozycję na liście przebojów Radia Warszawa. Producentem przeboju jest Fundacja Holy Mary Team.

 

W piątek (3 listopada) utwór „Jesus is Life” trafił na listę przebojów Radia Warszawa – Złota 10, od razu zdobywając podium. Utworu możecie posłuchać w internecie oraz kupić plik MP3 na www.chrzescijanskiegranie.pl

 

“Drugie miejsce na liście to dla nas ogromny zaszczyt i radość. Prosimy wszystkich, których ten utwór poruszył w jakikolwiek sposób, o oddawanie na niego głosów” – uśmiecha się Piotr Chomicki z Fundacji Holy Mary Team, producent projektu.

 

„Jesus is Life” miał premierę 18 października 2017. Produkcja powstała z zamysłem, by dotrzeć szczególnie do młodych ludzi i zachęcić ich, aby zaprosili Chrystusa do swojego życia. Piosenka i towarzyszący jej teledysk mówią o tym, że Jezus jest życiem i wyjaśniają dlaczego warto mu zaufać. Projekt ma charakter międzynarodowy i będzie promowany również na rynkach zagranicznych.

Jesus is Life - Holy Project i Marta Ławska

W teledysku udział wzięły osoby, które żyją żywą wiarą w Jezusa Chrystusa i swojej codzienności potwierdzają wybór chrześcijańskich wartości. Wszystko po to, by zachować jak największą autentyczność produkcji.

 

Cieszy się on dużą popularnością na kanale YouTube, od momentu premiery ma już ponad 35 tysięcy wyświetleń.

Teledysk jest dostępny na stronie www.hmt.org.pl i na kanale YouTube Fundacji Holy Mary Team: