P.O.D w klipie Rymcerzy – premiera już dzisiaj!

P.O.D w klipie Rymcerzy – premiera już dzisiaj!

30 października, 2017 Wyłącz przez mateo

P.O.D feat. Rymcerze - Więcej miłości

Amerykański zespół P.O.D. na albumie Rymcerzy „Nie zmarnuj swojego życia”! Autorzy hitów „Alive”, „Youth of the nation” mają na swoim koncie ponad 12 milionów sprzedanych płyt. Dzisiaj, czyli 30 października o 18.00 do sieci trafi teledysk “Więcej miłości”, który Rymcerze zrealizowali w Nowym Jorku i Warszawie.

 

Polscy raperzy i legendarny zespół z gatunku nu metal to połączenie, które może zaskakiwać. “– Od lat P.O.D. jest dla nas inspiracją. Pewnego dnia pomyślałem o wspólnym nagraniu piosenki do projektu „Nie Zmarnuj Swojego Życia”, który prowadzimy z Dj Yonasem. Niemożliwe stało się możliwe. Mamy wspólny utwór i teledysk” – mówi Bęsiu z zespołu Rymcerze.

Zobacz też: Rymcerze – Lazy Monster feat. ZEUS [teledysk]

 

W ramach projektu profilaktycznego pn. „Nie Zmarnuj Swojego Życia” raperzy poruszają serca wielu tysięcy młodych ludzi. Od 2013 roku dotarli do 260 tys. uczniów na spotkaniach w ponad 400 placówkach edukacyjnych w Polsce i na świecie. Co roku docierają ze swoim projektem również do młodzieży polonijnej w USA.

 

P.O.D feat. Rymcerze - Więcej miłości

“To, co robią Rymcerze jest piękną sprawą. Oni walczą o młode pokolenie. Rozumiem to świetnie, ponieważ razem z ruchem “The Whosoevers” pomagam młodzieży w odnalezieniu swojej pasji i drogi życiowej” – dodaje Sonny Sandoval – lider zespołu P.O.D..

Efekty niecodziennej współpracy poznamy już w najbliższy poniedziałek. W Internecie ukaże się teledysk do piosenki „Więcej Miłości”. Póki co, raperzy nie chcą zdradzać szczegółów związanych z klipem. Wiemy jedynie, że zdjęcia do teledysku zostały zrealizowane w USA i w Polsce. Rymcerze we wrześniu polecieli do Nowego Jorku, gdzie nakręcono część ujęć.

 

Oprócz P.O.D. gościnnie na albumie „Nie zmarnuj swojego życia” pojawiają się jedni z najpopularniejszych raperów w Polsce: Tau oraz Zeus. Ponadto swojego głosu udzielił finalista „The Voice of Poland” Mateusz Krautwurst oraz TaLLib. Album ukaże się 17 listopada w dobrych sklepach muzycznych na terenie całego kraju.

Rymcerze - Nie zmarnuj swojego życia

za: mat. prasowe