Międzynarodowy Konkurs NON – STOP CCM 2021- zgłoś się!

Międzynarodowy Konkurs NON – STOP CCM 2021- zgłoś się!

11 marca, 2021 0 przez m.guzek

W tym roku po raz siódmy zapraszamy do uczestnictwa w konkursie muzycznym „NON – STOP CCM”. Celem konkursu jest wyłonienie zespołu bądź artysty, który zostanie ogłoszony „Muzycznym Odkryciem Roku 2021 – Współczesnej Muzyki Chrześcijan”.

Do konkursu zgłaszać się mogą wszystkie zespoły muzyczne grające i tworzące szeroko pojętą muzykę chrześcijańską. Jeśli ten muzyczny gatunek jest bliski Twojemu sercu weź udział w konkursie i zostań muzycznym odkryciem roku. – informują organizatorzy.

 

 

Do udziału w konkursie należy przygotować płytę demo (lub pliki mp3) z minimum
3 nagraniami audio, opis (metryczkę) przesłanych nagrań, oraz informację o uczestniku konkursu wraz z danymi kontaktowymi na adres fundacja@badzjakjezus.pl
lub adres pocztowy: Fundacja Światło-Życie, ul. Różyckiego 8, 40-589 Katowice
(z dopiskiem: „NON-STOP CCM”).

Na zgłoszenia czekamy do 30 kwietnia 2021 r.

 

W pierwszym etapie konkursu Jury złożone z producentów telewizyjnych i radiowych, dziennikarzy muzycznych oraz artystów polskiej sceny CCM wyłoni maksymalnie 10 uczestników konkursu, którzy zakwalifikują się do kolejnego etapu. W drugim etapie wokaliści i zespoły wezmą udział w występach na żywo, gdzie będą mogli sprawdzić swoje muzyczne i wokalne umiejętności przed publicznością.

 

Udział w konkursie młodych wokalistów, zespołów czy muzyków jest niepowtarzalną szansą na sprawdzenie swoich możliwości. To także szansa na ocenę przez wybitnych znawców gatunku i muzycznego rynku. Dotychczasowi laureaci konkursu to: Monika Giergiel, Sąsiedzi+, Pathlife, Tomek Jasiński Music, Michał Rasek oraz Omnes Filii Dei Domini. Zgłoś się i daj się odkryć!

Szukasz dobrej muzyki? Wejdź na www.sklep.chrzescijanskiegranie.pl