Salwatoriański Festiwal “Nadaj Brzmienie” 2018 – zgłoszenia do 14 maja!

Salwatoriański Festiwal “Nadaj Brzmienie” 2018 – zgłoszenia do 14 maja!

5 kwietnia, 2018 Wyłącz przez mateo

Salwatoriańki Festiwal NADAJ BRZMIENIE 2018W dniach 31 maja – 2 czerwca 2018 r. odbędzie się 20. Salwatoriański Festiwal „Nadaj brzmienie”. Ponownie wielkie święto muzyki z bogatą treścią zagości w Trzebnicy koło Wrocławia. W programie konkurs (zgłoszenia do 14 maja!) i występ gwiazd: niemaGOtu oraz Mietka Szcześniaka.

 

ZOBACZ TEŻ: Antonina Krzysztoń -; Dobre Miejsce (Warszawa) / koncert na rzecz stypendium DEBIUTY 2018

Podczas tegorocznej jubileuszowej edycji Festiwalu uczestnicy oprócz warsztatów muzycznych będą mieli możliwość zaprezentowania swoich muzycznych talentów w dwóch kategoriach: soliści i zespoły. Dla wszystkich przewidziano nagrody, w tym dla najzdolniejszych weekendowe pobyty w hotelach, gratyfikacje pieniężne (Grand Prix 1000 euro), czy weekendowa sesja nagraniowa w profesjonalnym studio muzycznym.

 

20. SALWATORIAŃSKI FESTIWAL – WARUNKI ZGŁOSZEŃ DO KONKURSU:

 

Warunkiem dopuszczenia do uczestnictwa w konkursie jest przesłanie w terminie do 14 maja 2018 r. karty zgłoszenia i nośnika cyfrowego z nagraniem dwóch utworów (wraz z tekstami, podaniem autorów muzyki oraz tekstu i w miarę możliwości z zapisem nutowym). Karta zgłoszenia znajduje się na stronie internetowej Festiwalu: www.festiwal.sds.pl.

 

Należy ją wysłać drogę e-mailową bądź tradycyjnie w formie listownej na adres:

Ruch Młodzieży Salwatoriańskiej
ul. Jana Pawła II 3
55-100 Trzebnica
z dopiskiem: XX Salwatoriański Festiwal

 

Gościem specjalnym tegorocznego Festiwalu będą: niemaGotu [KUP TERAZ] i Mietek Szcześniak [KUP PŁYTĘ “NIERÓWNI”].