Pathlife – odkrycie roku muzyki chrześcijańskiej? Konkurs Non-Stop CCM 2018 rozstrzygnięty!

Pathlife – odkrycie roku muzyki chrześcijańskiej? Konkurs Non-Stop CCM 2018 rozstrzygnięty!

7 maja, 2018 Wyłącz przez mateo

Pathlife

W niedzielne popołudnie, 6 maja 2018 w Mysłowickim Domu Kultury odbył się finał Międzynarodowego Konkursu NON-STOP CCM 2018! Z pośród 6 finalistów jury wybrało zespół “Pathlife” z Bielska-Białej, grający nowoczesną i dynamiczną muzykę uwielbieniową.

 

Zwycięzcy otrzymali tytuł “Muzyczne Odkrycie Roku 2018” i pojawią się na dużej scenie festiwalu Bądź jak Jezus 2018 już 31 maja. Konkurs ma na celu promowanie sceny muzyki chrześcijan i pokazywanie tego co najciekawsze i nowe w tej muzyce. W jury konkursu zasiadali m.in. Adam Guzdek (Bądź jak Jezus), Mate.O, Michał Guzek (Fundacja Chrześcijańskie Granie) czy Adam Grabolus (Opoka.TV).

 

Pathlife

Zespół Pathlife – został założony w 2014 roku. Patryk wraz z przyjaciółmi widząc potencjał powstałych utworów spotykając się podczas prób muzycznych wykonywał utwory w pełnym składzie, co zaowocowało początkowymi pomysłami.

 

 

Od 2016 roku zespół zaczął intensywnie pracować nad nowymi aranżacjami tego projektu. Biorąc udział w Międzynarodowym Festiwalu Muzyki Chrześcijańskiej Glory we Wrocławiu zespół został laureatem 1 nagrody. Do dnia dzisiejszego Pathlife zagrał wiele koncertów w różnych miastach Polski. Nabywał przy tym doświadczenia, ciesząc się uznaniem i aprobatą publiczności. Supportował m.in. takie zespoły jak: Tgd, Natalia Niemen oraz Exodus 15.

 

W finale konkursku wzięli udział: IMAS, Marcin Wargocki, Łukasz “Wieczny” Wieczorek, Ahawa, White Deer i Pathlife.

White Deer

White Deer – NON-STOP CCM 2018