NON-STOP CCM 2019 – międzynarodowy konkurs dla zespołów chrześcijańskich [ZGŁOSZENIA]

NON-STOP CCM 2019 – międzynarodowy konkurs dla zespołów chrześcijańskich [ZGŁOSZENIA]

2 kwietnia, 2019 0 przez mateo

W tym roku po raz piąty odbędzie się konkurs muzyczny NON – STOP CCM 2019. Do konkursu zgłaszać się mogą wszystkie zespoły muzyczne grające i tworzące szeroko pojętą muzykę chrześcijańską. Jeśli ten muzyczny gatunek jest bliski Twojemu sercu weź udział w konkursie i zostań muzycznym odkryciem roku. Zgłoszenia do 26 kwietnia 2019.

Celem konkursu jest wyłonienie zespołu bądź artysty, który zostanie ogłoszony „Muzycznym Odkryciem Roku 2019 – Współczesnej Muzyki Chrześcijan”. Dotychczasowi laureaci konkursu to Pathlife, Tomek Jasiński Music, Michał Rasek oraz Omnes Filii Dei Domini.

ZOBACZ TEŻ: Trwają zgłoszenia do 9. edycji Koncertu Debiuty – tylko do 7 kwietnia 2019!!!

Zwycięzca konkursu będzie miał niepowtarzalną szansę występu na dużej scenie koncertu „Bądź jak Jezus” wraz z zagranicznymi i polskimi gwiazdami muzyki CCM. Dodatkowo laureat może liczyć na specjalną promocję medialną. Zwycięzca wystąpi także podczas Festiwalu Chrześcijańskie Granie. Udział w konkursie młodych wokalistów, zespołów czy muzyków jest niepowtarzalną szansą na sprawdzenie swoich możliwości . To także szansa na ocenę przez wybitnych znawców gatunku i muzycznego rynku.

NON-STOP CCM 2019 – zgłoszenia powinny zawierać:

  • płytę demo (lub pliki mp3) z minimum 3 nagraniami audio
  • opis (metryczkę) przesłanych nagrań
  • oraz informację o uczestniku konkursu wraz z danymi kontaktowymi na adres fundacja@badzjakjezus.pl lub adres pocztowy: Fundacja Światło-Życie, ul. Różyckiego 8, 40-589 Katowice (z dopiskiem: „NON-STOP CCM”).

Na zgłoszenia czekają do 26 kwietnia 2019 r.

CZYTAJ TEŻ: Gwiazdy muzyki zza oceanu, modlitwa i rodzinna atmosfera – to wszystko było na Bądź jak Jezus 2018! [relacja]

W pierwszym etapie konkursu Jury złożone z producentów telewizyjnych i radiowych, dziennikarzy muzycznych oraz artystów polskiej sceny CCM wyłoni maksymalnie 10 uczestników konkursu, którzy zakwalifikują się do kolejnego etapu. W drugim etapie wokaliści i zespoły wezmą udział w występach na żywo, gdzie będą mogli sprawdzić swoje muzyczne i wokalne umiejętności przed publicznością.

Bądź jak Jezus 2016

Bądź jak Jezus – występ For King & Country