Muzyczne Premiery 2018 – zgłoś płytę do 30 kwietnia!

Muzyczne Premiery 2018 – zgłoś płytę do 30 kwietnia!

23 marca, 2018 Wyłącz przez mateo

Szukamy Premiery Roku 2018 muzyka

Już 25 listopada 2018 w Warszawie podczas 8. Festiwalu Chrześcijańskie Granie odbędzie się konkurs “Premiery” Roku 2018. Po raz kolejny zostanie także wręczona nagroda dla Premiery Roku – tym razem konkurs czekają małe zmiany, ale niezmiennym jest to, że nagroda ma promować najciekawszą muzykę z dobrym przesłaniem.

 

Do 30 kwietnia zespoły mogą zgłaszać projekty albumów jeszcze niewydanych. Zwycięzcami poprzednich edycji był Gospel Rain, New Day i StronaB. Mam nadzieję, że tegoroczny poziom Premier będzie również wysoki.” – zapowiada Michał Guzek, prezes fundacji Chrześcijańskie Granie. Poniżej znajdziecie regulamin konkursu i sposób zgłoszeń.

 

Zmianą w stosunku do poprzednich edycji konkursu jest to, że tym razem zespoły zgłaszają całą płytę, a nie jeden – premierowy utwór.

 

Poza Koncertem Premiery podczas Festiwalu Chrześcijańskie Granie odbędzie się koncert zdobywców Premiery Roku 2017 – zespołu StronaB. W ramach festiwalu przewidziana jest Msza Święta, występ gwiazdy międzynarodowej, konkurs Debiuty 2018 [zgłoszenia także do 30 kwietnia – szczegóły].

 

 

W poprzednich edycjach Festiwalu wystąpili tacy wykonawcy jak StronaB, Soudarion, New Day, El Camino, ks. Jakub Bartczak, Arkadio, magda.lena frączek, Porozumienie, Kanaan, Frenchman, PANdamusic, Zetaigreka, Teresa 500, Wieczny.

 

Informacje o festiwalu będzie można znaleźć na stronie www.festiwal.chrzescijanskiegranie.pl

 

Mate.O/TU - koncert w Dobrym Miejscu

 

Premiery Roku 2018 – regulamin konkursu: 

1. Do 30 kwietnia na adres: fundacja(at)chrzescijanskiegranie.pl zespoły mogą zgłosić projekt albumu jeszcze niewydanego. Należy nadesłać 5 utworów w mp3, projekt okładki, informacje o wydawcy i o zespole.

2. Organizatorem konkursu Premiery jest fundacja CHRZEŚCIJAŃSKIE GRANIE i KATOLICKIE CENTRUM KULTURY DOBRE MIEJSCE.

3. Konkurs Premiery jest skierowany do zespołów wywodzących się z tradycji katolickiej. W dorobku zespołu powinna być minimum jedna płyta.

4. Nagrodą w konkursie jest występ w Festiwalu, Statuetka Złotego Krążka 2018 oraz zwrot kosztów za występ.

5. Zespół zobowiązuje się do wsparcia promocyjnego wydarzenia.

6. Zespoły ustalają warunki techniczne i logistyczne najpóźniej miesiąc przed festiwalem.
Jury w kwalifikacjach do konkursu Premiery bierze pod uwagę : zgodność utworu z charakterem festiwalu, jakość, poziom produkcji i autorski charakter piosenki.

 

Organizatorzy: Fundacja „Chrześcijańskie Granie”, Dobre Miejsce

 

Festiwal Chrześcijańskie Granie 2018

Wspieraj Festiwal Chrześcijańskie Granie!

Już dzisiaj można wesprzeć organizację VII Festiwalu Chrześcijańskie Granie poprzez wpłaty na nasze konto: 46 1050 1012 1000 0090 3065 9909, Fundacja „Chrześcijańskie Granie”, ul.Dewajtis 3, 01-815 Warszawa (tytułem: darowizna na cele statutowe). Za wszelki dar serca dziękujemy!

 

Jeżeli chcesz zostać sponsorem wydarzenia, to napisz do nas! Wszelkie informacje na temat Festiwalu Chrześcijańskie Granie są udzielane poprzez maila: fundacja@chrzescijanskiegranie.pl oraz telefonicznie: tel. 513 844 481.