Projekt Kostka 2018 HIP-HOP Festiwal – zgłoszenia tylko do 30 sierpnia!

Projekt Kostka 2018 HIP-HOP Festiwal – zgłoszenia tylko do 30 sierpnia!

21 sierpnia, 2018 Wyłącz przez mateo

 

Już po raz drugi podczas Projektu Kostka odbędzie się Ogólnopolski Konkurs PK HIP-HOP FESTIWAL! To czas, kiedy młodzi utalentowani raperzy będą mogli zagrać na profesjonalnej scenie przed doświadczonym jury. 

 

To czas, kiedy młode talenty będą biły się na deskach sceny Projektu Kostka 2018 o atrakcyjne nagrody pieniężne, które z pewnością pomogą w rozwijaniu pasji młodych zdolnych ludzi! Raperzy mają potrójną szansę:
– wygrania atrakcyjnych nagród pieniężnych;
– zaprezentowania się na dużej, profesjonalnej scenie;
– konsultacji z doświadczonym Jury.

 

Wystarczy, że przeczytacie REGULAMIN wydarzenia i wyślecie zgłoszenie dostępne na stronie www.projektkostka.pl. Wydarzenie pod patronatem Chrześcijańskiego Grania.

 

Od 7 do 9 września Złotów będzie gościł kolejne gwiazdy sceny hip-hop, które wychodzą do młodych z pozytywnym, wartościowym przesłaniem. Na scenie festiwalu pojawią się m.in. Rymcerze, Arkadio, Muode Koty, Poison 777. Nie zabraknie też inspirujących warsztatów od RTCK i spotkań m.in z Bartkiem Krakowiakiem (Z Buta do Maryji) oraz Damianem Krawczykowskim. Będą też pokazy filmowe. Zapraszamy do śledzenia nowości na profilu facebook: https://www.facebook.com/projektkostkazlotow/

 

W tym roku organizatorzy zapowiadają mnóstwo zupełnie nowych elementów: taniec, komiks, teatr… to tylko niektóre z propozycji. Z racji 450. rocznicy śmierci św. Stanisława Kostki chcą też szczególnie zaakcentować inspirującą postać patrona tego unikalnego wydarzenia.

 

POLECAMY TEŻ: Festiwal Chrześcijańskie Granie 2018 – Warszawa

Projekt Kostka 2017 - Grubson fot Natalia Kranz

Projekt Kostka 2017 – Grubson fot Natalia Kranz