“Perła” – nowy singiel zapowiadający płytę Zespołu 33 [nowość]

“Perła” – nowy singiel zapowiadający płytę Zespołu 33 [nowość]

12 października, 2017 Wyłącz przez mateo

Zespół 33 powraca! Po świetnej płycie “Jezus Królem Chwały (2013) nadszedł czas na drugi krążek – z nową wokalistką. “Perła” jest w całości poświęcona Matce Bożej. Premiera płyty zapowiedziana jest na 13 października 2017. Będziecie mogli kupić ją na www.chrzescijanskiegranie.pl

 

Płyta w tekstach i muzyce opowiada o Maryi, jako o kobiecie, która przyjęła Boży plan. Nadal jednak pozostała człowiekiem, przeżywając jako kobieta i matka chwile szczęśliwe i tragiczne, związane z życiem swojego syna.

 

Zespół 33 z Poznania to grupa ludzi pragnących przez muzykę oddać chwałę Bogu. W swojej nazwie zawarliśmy ten moment z życia Chrystusa, który dla każdego wierzącego człowieka jest tak bardzo przyjmujący i ważny.  Jednocześnie inspiracją dla naszej twórczości są słowa Psalmu 33 ” śpiewacie Panu pieśń nową „.

Zobacz też: Jezus Królem Chwały – najlepsza płyta uwielbieniowa ostatnich lat

 

“W 2017 roku w 100 lecie Objawień Fatimskich postanowiliśmy nagrać autorską płytę o Matce Bożej, w której pochylamy się nad życiem Maryi, Królowej, Matki, Kobiety. Płyta ukaże się 13.10 dokładnie 100 lat po ostatnim Objawieniu w Fatimie i cudzie “wirującego słońca”. Mamy nadzieję, że muzyka i teksty w niej zawarte pozwolą słuchaczom przybliżyć się jeszcze bardziej do Serca Maryi, które jak Sama mówi: “na końcu zatryumfuje”!” – mówią członkowie zespołu.