Budujemy relacje – pierwsze spotkanie środowisk muzyki chrześcijańskiej już za tydzień!

Budujemy relacje – pierwsze spotkanie środowisk muzyki chrześcijańskiej już za tydzień!

17 września, 2018 Wyłącz przez mateo

Spotkanie środowisk muzyki chrześcijańskiej

Ostatnie chwile na zgłoszenie na Spotkanie Środowisk Muzyki Chrześcijańskiej! Do 18 września 2018 można zadeklarować chęć udziału w tym wydarzeniu. Czy to początek do powstania duszpasterstwa muzyki chrześcijańskiej? Zobaczymy, ale w tym spotkaniu chodzi o budowanie relacji i wspólną modlitwę.

 

Spotkanie odbędzie się 22 września 2018 w Dobrym Miejscu (ul. Dewajtis 3) w Warszawie. Miejsce wybrane jest nieprzypadkowo – to tutaj od lat jest dobra atmosfera do rozwoju zarówno ducha, jak i sceny muzyki chrześcijańskiej.

 

Jak się zapisać?

 

Aby zapisać się na spotkanie wystarczy opłacić koszty obiadu i przerwy kawowej (catering) to za osobę – 25 zł oraz przysłanie maila na adres: fundacja@chrzescijanskiegranie.pl z potwierdzenie przelewu będzie potwierdzeniem obecności. Wpłaty należy dokonać na konto: Fundacja Chrześcijańskie Granie – nr konta: 46 1050 1012 1000 0090 3065 9909 (tytułem: darowizna na cele statutowe).

 

“W tym spotkaniu nie chodzi o promowanie konkretnej inicjatywy – chcemy poznać się, zebrać przedstawicieli jak największej liczby środowisk działających na rzecz “muzyki z duszą”. Chcemy budować relacje i stanąć na modlitwie w jednym Duchu.” – mówi Michał Guzek z Fundacji Chrześcijańskie Granie – “A jeśli będziemy jedno w Duchu, to wierzę, że uda nam się zbudować prężnie działający, ogólnopolski ruch na rzecz rozwoju muzyki chrześcijańskiej”.

 

Wydarzenie dedykowane jest osobom, które działają aktywnie na rzecz muzyki chrześcijańskiej – muzykom, duszpasterzom, wspólnotom uwielbienia, managerom, dziennikarzom muzycznym, producentom, a także organizatorom koncertów i festiwali.

 

PROGRAM SPOTKANIA:

 

10.00 – 11.30 – rozpoczęcie, modlitwa
– temat w grupach: Siła i zagrożenia dla środowiska muzyki chrześcijańskiej w Polsce

11.30 – 12.00 – przerwa kawowa

12.00 – 13.00 – zebranie wniosków i podsumowanie

13.00 – Eucharystia

14.00 – Obiad

 

ADRES: Warszawa, Dewajtis 3, Dobre Miejsce, wejście A

Kontakt do organizatorów: fundacja@chrzescijanskiegranie.pl / Michał Guzek tel. 513-844-481