Budujemy relacje – przyjdź na spotkanie środowisk muzyki chrześcijan!

Budujemy relacje – przyjdź na spotkanie środowisk muzyki chrześcijan!

30 sierpnia, 2018 Wyłącz przez mateo

 

Spotkanie środowisk muzyki chrześcijańskiej

“Chcemy spotkać się, poznać, pomodlić się i wspólnie współpracować na rzecz polskiej muzyki chrześcijańskiej.” – mówią organizatorzy spotkania środowisk muzyki chrześcijan. Będzie taka możliwość już w sobotę 22 września 2018 w Warszawie.

 

Inspiracją spotkania był list w sprawie powołania duszpasterstwa muzyki chrześcijańskiej w Polsce. Jego inicjatorem był m.in. ks. Piotr Osiński – przez kilka lat prowadzący Listę z Mocą. Po konsultacjach z arcybiskupem Grzegorzem Rysiem wniosek jest jeden – potrzebne są spotkania jak największej liczby środowisk działających na rzecz ewangelizacji poprzez muzykę.

 

“W tym spotkaniu nie chodzi o promowanie konkretnej inicjatywy – chcemy poznać się, zebrać przedstawicieli jak największej liczby środowisk działających na rzecz “muzyki z duszą”. Chcemy budować relacje i stanąć na modlitwie w jednym Duchu.” – mówi Michał Guzek z Fundacji Chrześcijańskie Granie – “A jeśli będziemy jedno w Duchu, to wierzę, że uda nam się zbudować prężnie działający, ogólnopolski ruch na rzecz rozwoju muzyki chrześcijańskiej”.

 

Spotkanie odbędzie się w Dobrym Miejscu (ul. Dewajtis 3) w Warszawie. Miejsce wybrane jest nieprzypadkowo – to tutaj od lat jest dobra atmosfera do rozwoju zarówno ducha, jak i sceny muzyki chrześcijańskiej.

 

Wydarzenie dedykowane jest osobom, które działają aktywnie na rzecz muzyki chrześcijańskiej – muzykom, duszpasterzom, wspólnotom uwielbienia, managerom, dziennikarzom muzycznym, producentom, a także organizatorom koncertów i festiwali.

 

Aby zapisać się na spotkanie wystarczy opłacić koszty obiadu i przerwy kawowej (catering) to za osobę – 25 zł oraz przysłanie maila na adres: fundacja@chrzescijanskiegranie.pl z potwierdzenie przelewu będzie potwierdzeniem obecności. Wpłaty należy dokonać na konto: Fundacja Chrześcijańskie Granie – nr konta: 46 1050 1012 1000 0090 3065 9909 (tytułem: darowizna na cele statutowe).

 

PROGRAM SPOTKANIA:

 

10.00 – 11.30 – rozpoczęcie, modlitwa
– temat w grupach: Siła i zagrożenia dla środowiska muzyki chrześcijańskiej w Polsce

11.30 – 12.00 – przerwa kawowa

12.00 – 13.00 – zebranie wniosków i podsumowanie

13.00 – Eucharystia

14.00 – Obiad

 

ADRES: Warszawa, Dewajtis 3, Dobre Miejsce, wejście A

Kontakt do organizatorów: fundacja@chrzescijanskiegranie.pl / Michał Guzek tel. 513-844-481