Debiuty 2017 – znamy trzeci zespół konkursowy: Play & Pray

Debiuty 2017 – znamy trzeci zespół konkursowy: Play & Pray

14 lutego, 2017 Wyłącz przez mateo

 

Play & Pray - Debiuty 2017

Znamy trzeci zespół konkursowy Debiutów 2017 – na bielańskiej scenie pojawi się Play & Pray. Obok nich w konkursie wystąpią: Rock and Fire, Tomek Jasiński Music. Jako gwiazda pojawi się Debiut 2016 – raperski skład Muode Koty. Więcej na www.koncertdebiuty.pl

Zobacz też: Tomek Jasiński zagra w Koncercie Debiuty 2017

 

Play&Pray to jedna z ciekawszych formacji młodego pokolenia na rynku muzyki chrześcijańskiej. Ich muzyka to fuzja wielu gatunków nowoczesnej muzyki rozrywkowej oscylującej wokół praise & worship. Idealnym dopełnieniem warstwy instrumentalnej są dwa damskie głosy, które potrafią wprowadzić każdego w wyjątkowy nastrój.

 

Muzyka grana przez Play&Pray jest wynikiem realizacji życiowej pasji oraz odzwierciedleniem wiary w Boga Najwyższego! Grupa wykonuje w pełni autorski materiał z tekstami inspirowanymi Słowem Bożym. Oprócz propagowania wartości chrześcijańskich Play&Pray jako priorytet podczas koncertów stawia sobie dobrą zabawę, spontaniczną modlitwę z udziałem ludzi i angażowanie publiczności we wspólny śpiew.

 

Od początku swojej działalności zespół miał okazję występować przed publicznością zarówno w Polsce jak i za granicą – trzykrotnie w Bułgarii (Międzynarodowy Festiwal Młodych) i dwukrotnie na Ukrainie (Archidiecezjalne Dni Młodych).

 

 

 

Już 23 kwietnia 2017 0 17.00 w Warszawie odbędzie się 7. edycja Koncertu Debiuty im. Moniki Brzozy. Jest to jedno z najważniejszych wydarzeń młodej muzyki chrześcijańskiej w Polsce. Tym razem na scenie Katolickiego Centrum Kultury “Dobre Miejsce” pojawią się trzy zespoły konkursowe, które powalczą o tytuł Debiutu Roku 2017. Wyboru dokona profesjonalne jury oraz publiczność. Na końcu wystapi gwiazda wieczoru – MUODE KOTY (Debiut 2016).

 

Koncert Debiuty to organizowany przez Fundację Chrześcijańskie Granie oraz Katolickie Centrum Kultury “Dobre Miejsce” konkurs, w którym najciekawsze debiutanckie zespoły mają szansę zdobyć tytuł Debiutu Roku. Dotychczas laureatami byli tacy wykonawcy jak Love Story (nagroda publiczności), Anielsi (nagroda jury) – 2011, StronaB – 2012, Kanaan – 2013, Mocni w Wierze – 2014, Soudarion (nagroda jury), Good God (nagroda publiczności) – 2015 oraz Muode Koty (2016). Koncert ma na celu wsparcie młodych, zdolnych artystów, którzy często nie mają jeszcze wsparcia promocyjnego.

 

Wydarzenie jest organizowany dzięki wsparciu ludzi dobrej woli. Każda wpłata na konto to konkretne wsparcie organizowania FUNDACJI „CHRZEŚCIJAŃSKIE GRANIE” – nr konta: 46 1050 1012 1000 0090 3065 9909 (tytułem: darowizna na cele statutowe).

Koncert Debiuty 2017