Marcin Zieliński mówi: wytrwaj do końca, a zobaczysz rzeczy niezwykłe! [NOWOŚĆ]

Marcin Zieliński mówi: wytrwaj do końca, a zobaczysz rzeczy niezwykłe! [NOWOŚĆ]

18 września, 2018 Wyłącz przez mateo

Marcin Zielinski Wytrwaj do konca cd“Wytrwałość nie jest dla wytrwałości. Nie jest po to, aby się po prostu potrudzić. Jest narzędziem do osiągania wielkich rzeczy.” Posłuchaj Marcina Zielińskiego w najnowszej konferencji “Wytrwaj do końca” – który przeszedł przez “próbę”, nauczył się wytrwałości i teraz chce podzielić się z Tobą wiedzą, jak być wiernym.

 

Dzięki tej audiokonferencji dowiesz się, m.in.:

 

  • Od czego powinieneś zacząć temat wytrwałości?
  • Co musisz zrozumieć, aby Twoja modlitwa była nie tylko wytrwała, ale i skuteczna.
  • Dlaczego czasem czekasz dłużej na odpowiedź i jak traktować ten czas oczekiwania?

 

Jeśli sądzisz, że o wytrwałości i modlitwie słyszałeś już wszystko, to to nagranie może Cię zaskoczyć świeżością spojrzenia na życie z Bogiem i odkrywczym podejściem do tego tematu.

 

To owoc doświadczeń ponad 10 lat i głoszenia konferencji w 10 krajach świata. Konferencję możesz kupić w naszym sklepie: www.chrzescijanskiegranie.pl

 

Usłyszysz mnóstwo prawdziwych historii, które Cię wzruszą i zapalą do działania. Ale przede wszystkim pokochasz jeszcze bardziej Boga. Taka jest intencja samego autora: “Chcę Wam pokazać Boga, który jest naprawdę niezwykły. Boga, który spełnia marzenia. Takiego Boga poznałem, z takim Bogiem żyję. Dla mnie to jest fascynująca przygoda. Nie ma nic, co byłoby niemożliwe.”