XI Ogólnopolski Przegląd Chrześcijańskie Granie 2018 – zgłoszenia ruszyły!

XI Ogólnopolski Przegląd Chrześcijańskie Granie 2018 – zgłoszenia ruszyły!

11 września, 2018 Wyłącz przez mateo

Przegląd Chrześcijańskie Granie

XI Ogólnopolski Przegląd Chrześcijańskie Granie 2018 odbędzie się 27 października w Dobrym Miejscu na warszawskich Bielanach. Przegląd jest przeznaczony dla młodzieżowych zespołów parafialnych i nie tylko. Zgłoszenia właśnie ruszyły, 11 września na stronie www.dobremiejsce.org

 

Młodzi wykonawcy, którzy grają podczas Mszy Świętych oraz wykonują szerzej pojętą muzykę chrześcijańską zaprezentują się przed profesjonalnym Jury. Profesjonaliści wskażą właściwą ścieżkę rozwoju artystycznego, przyznane zostaną także nagrody.

 

W tegorocznym Jury zasiądą:

ks. prof. dr hab. Andrzej Filaber,

prof. dr hab. Zofia Konaszkiewicz,

Anna Szaja – dyrygentka, wokalistka, pedagog, autorka tekstów i muzyki,

Michał Guzek – prezes Fundacji Chrześcijańskie Granie, organizator Festiwalu Chrześcijańskie Granie.

 

“Chcemy tworzyć przestrzeń do spotkania dla młodych ludzi, których łączy wspólna pasja do muzyki. Cieszę się, że młodzi poświęcają swój wolny czas na rozwój tych zainteresowań, wychwalają Boga śpiewem” – mówi przewodniczący Jury ks. prof. Andrzej Filaber.

 

Od lat nasz przegląd odbywa się pod honorowym patronatem biskupów ordynariuszy Archidiecezji Warszawskiej i Diecezji Warszawsko-Praskiej. Galeria zdjęć z zeszłorocznej X edycji Przeglądu Chrześcijańskie Granie: www.dobremiejsce.org/galeria-dm/x-przeglad-chrzescijanskie-granie-28-10-2017/

 

Przegląd Chrześcijańskie Granie 2018

 

 

Przegląd Chrześcijańskie Granie 2018 – zgłoszenia:

Zapisy uczestników za pośrednictwem specjalnego formularza dostępnego na stronie: http://dobremiejsce.org/przeglad-chrzescijanskie-granie/ zostaną otwarte 10 września 2018. Nagrody zostaną wręczone podczas 8. Festiwalu Chrześcijańskie Granie 25 listopada 2018 r. w Arenie Ursynów.

 

“Chcemy w ten sposób stworzyć pomost pomiędzy młodymi wykonawcami muzyki chrześcijańskiej, a sceną profesjonalną, gdzie prezentują się zespoły, które mają już w swoim dorobku wydane płyty i zawodowo zajmują się muzyką.” – mówi Karol Regulski z Dobrego Miejsca.

 

POLECAMY DOBRE PŁYTY:

Play&Pray Królestwo płyta CD