Szukamy Debiutu 2018 – ruszyły zgłoszenia!

Szukamy Debiutu 2018 – ruszyły zgłoszenia!

23 lutego, 2018 Wyłącz przez mateo

Debiuty 2018 - szukamy zespołów

Szukamy nowych i dobrych wykonawców, którzy będą miały szansę stać się Debiutem 2018. Dlatego do 30 kwietnia 2018 roku Fundacja “Chrześcijańskie Granie” przyjmuje zgłoszenia od zespołów chętnych do udziału. W tym roku wydarzenie odbędzie się 25 listopada na Arenie Ursynów w ramach 8.Festiwalu Chrześcijańskie Granie w Warszawie.

 

“Chętnych wykonawców prosimy o maila na adres: fundacja@chrzescijanskiegranie.pl wraz ze zgłoszeniem. Spośród zgłoszonych zespołów zostaną wyłonione te, które wezmą udział w plebiscycie Wyłoni on zespół, który weźmie udział w Koncercie Debiuty 2018. Dwa pozostałe zostaną wybrane poprzez fundację „Chrześcijańskie Granie” oraz Listę z Mocą”- mówi Michał Guzek, prezes fundacji „Chrześcijańskie Granie”.

Zobacz też: Znamy DEBIUT 2017 – wyniki!

 

Warunki wstępnej kwalifikacji:


– debiutant (wydana pierwsza płyta lub przygotowany materiał do wydania – min. 3 nagrania w jakości studyjnej)
– autorski repertuar
– zespół nie większy niż 7 osób.
– w warstwie słownej przekaz chrześcijański
– wywodzący się z tradycji katolickiej.

 

Co zgłoszenie musi zawierać:
– krótki opis zespołu
– min. 3 profesjonalne utwory w mp3
– min. 3 zdjęcia zespołu w dobrej rozdzielczości
– adres strony internetowej zespołu oraz profilu na facebooku

(uwaga! załączniki muszą mieć poniżej 20 MB)

 

8. Koncert Debiuty odbędzie się 25 listopada na Arenie Ursynów w Warszawie. Wydarzenie jest organizowane m.in. poprzez fundację „Chrześcijańskie Granie”, która powstała w lipcu 2015 roku w celu promocji muzyki chrześcijańskiej. Dotychczas laureatami były tacy wykonawcy jak Love StoryAnielsi, Muode Koty, Good God, StronaBKanaanMocni w Wierze oraz zespół Soudarion.

 

14 kwietnia 2013 odbyła się III edycja Koncertu Debiuty. Patronką po raz pierwszy została wtedy Monika Brzoza – ewangelizatorka, która zmarła 29 października 2010 po długiej chorobie. „Ja nie umieram. Ja wchodzę w Miłość” – napisała w swoim ostatnim liście. Jej życie było świadectwem ufności w miłosierdzie Boże. Monika od wielu lat była zaangażowana w ewangelizację na juwenaliach, uliczną na Starówce, w szkołę nowej ewangelizacji.

Zobacz też: Debiuty 2018- s. Julita Zawadzka nominowana do konkursu przez Listę z Mocą

 

Konkurs Debiuty jest organizowany, dzięki wsparciu ludzi dobrej woli. Prosimy i dziękujemy za każdą wpłatę. FUNDACJA „CHRZEŚCIJAŃSKIE GRANIE”:

Nr konta: 46 1050 1012 1000 0090 3065 9909 (tytułem: darowizna na cele statutowe)
Fundacja „Chrześcijańskie Granie”, ul. Dewajtis 3, Warszawa.

DEBIUTY 2018 – SZUKAMY NAJLEPSZYCH ZESPOŁÓW!