Tomek Jasiński zagra w Koncercie Debiuty 2017

Tomek Jasiński zagra w Koncercie Debiuty 2017

6 lutego, 2017 Wyłącz przez mateo

Znamy drugiego wykonawcę Koncertu Debiuty 2017! Największą liczbę sms-ów w plebiscycie otrzymał Tomek Jasiński Music. Razem z dwoma innymi zespołami będzie miał szansę zdobyć tytuł Debiutu Roku. Przekonamy się o tym już 23 kwietnia 2017 podczas koncertu w Warszawie. Więcej na www.koncertdebiuty.pl

Zobacz też: Debiuty 2017: Rock and Fire pierwszym kandydatem

 

Tomek Jasiński to wokalista, gitarzysta, pianista, kompozytor, autor tekstów i producent muzyczny. Urodził się, wychowywał i mieszka w Lublinie. Mąż i ojciec dwójki dzieci. Związany z muzyką chrześcijańską od roku 1993, kiedy to stawiał swoje pierwsze kroki w służbie uwielbienia.

 

Od wielu lat lider uwielbienia i nauczyciel Słowa Bożego. Autor i organizator projektu „Wieczór Chwały”, spotkań z muzyką chrześcijańską, zrzeszających muzyków ze środowisk katolickich i protestanckich. Pasjonat i poszukiwacz tego, co dobre… W czerwcu 2016 wydał swoją debiutancką płytę „CAŁA ZIEMIO”

 

Plebiscyt organizowała Fundacja Chrześcijańskie Granie wspólnie z RDN Małopolska. Wzięło w nim udział 9 zespołów. Pierwszy zespół poznaliśmy zaś już na początku stycznia. Jest nim Rock and Fire z Wielkopolski. Zespół wybrała Lista z Mocą.

 

Debiuty odbędą się 23 kwietnia 2017 roku w Katolickim Centrum Kultury Dobre Miejsce na warszawskich Bielanach. Dotychczas laureatami byli tacy wykonawcy jak Love Story, Anielsi, Muode Koty, Good God, StronaB, Kanaan, Mocni w Wierze, Soudarion oraz MUODE KOTY. Chcesz otrzymać zaproszenie na koncert? Wystarczą 3 PROSTE KROKI >>>

 

Posłuchaj zespołu:

 

Tomek Jasiński – lead vocal, gitary

Paweł Zaręba – gitara elektryczna

Łukasz Kołodziejczyk – piano

Tomek Stryczniewicz – perkusja

Ronald Gabrielsen – bass

Paulina Kołodziejczyk – chórki

Estera Androsiuk – chórki

 

Koncert Debiuty jest organizowany dzięki wsparciu ludzi dobrej woli. Prosimy i dziękujemy za każdą wpłatę: FUNDACJA „CHRZEŚCIJAŃSKIE GRANIE” / nr konta: 46 1050 1012 1000 0090 3065 9909 (tytułem: darowizna na cele statutowe).

 

Organizatorzy Debiutów 2017: Fundacja Chrześcijańskie Granie, Katolickie Centrum Kultury Dobre Miejsce

Partnerzy: Chrześcijańskie Granie – sklep i serwis

Koncert Debiuty 2017