2Tm2,3 powraca! Reedycja płyty “888” z bonusowym CZAD MIX!

2Tm2,3 powraca! Reedycja płyty “888” z bonusowym CZAD MIX!

14 października, 2017 Wyłącz przez mateo

2Tm23 - 888 reedycja2Tm2,3 czyli Tymoteusz powraca – legendarna formacja pojawia się znów w czadowej odsłonie. Już 17 listopada 2017 ukaże się reedycja płyty 888 z bonusowym krążkiem CZAD MIX na którym znajdziemy 16 najbardziej czadowych utworów zespołu.

 

Zobacz: JUŻ JEST – KONCERTOWA PŁYTA “SŁOWO”

 

2Tm2,3 to zespół złożony z najbardziej znanych muzyków muzyki alternatywnej lat 90-tych (m.in. Tomasz Budzyński “Budzy”, Darek Malejonek “Maleo”, Robert Friedrich “Litza”) powstał ponad 20 lat temu i z założenia miał grać muzykę opartą na Słowie Bożym. Jest to jedna z najważniejszych formacji tzw. sceny muzyki chrześcijańskiej w Polsce. Ostatnie albumy grupy pt. “Źródło” były dosyć spokojne – akustyczne, ale należy pamiętać, że to te najbardziej czadowe utwory kształtowały całe pokolenie młodzieży.

Zobacz też: Koncert 20-lecia Maleo Reggae Rockers i 2Tm2,3 – Warszawa

 

Dlatego cieszy fakt reedycji płyty 888 – jest ona najbardziej punkowym albumem w dorobku zespołu. Fani od lat czekali na wznowienie tego krążka i na kolejne czadowe koncerty. Do tego wydawnictwo zostanie wzmocnione przez dodatkowy krążek CZAD MIX, na którym znajdziemy 16 najmocniejszych kawałków z poprzednich płyt. Krążek kupicie na www.chrzescijanskiegranie.pl

 

Zobaczcie listę utworów podwójnej płyty 888 + CZAD MIX:

CD 1 – “888”

1. Biada
2. 888
3. Słowo
4. Lew Hadash
5. Psalm 108
6. Miłość
7. Nie Umrę
8. Emmanuel
9. Debora
10. Wyjdź
11. Jestem Z Tobą
12. Psalm 63
13. Wojna
14. Homilia Melitona

 

CD 2 – “Czad Mix”

1. Shalom
2. Szema Israel Adonai Elohenu Adonai Ehad
3. Maranatha
4. Psalm 40
5. Effatha
6. Druga Pieśń Sługi Pańskiego
7. Czwarta Pieśń Sługi Pańskiego
8. Shlom Lech Mariam
9. Z Tą Samą Miłością
10. Kto Nas Odłączy
11. Magnificat
12. Szema Izrael
13. Nie Lękaj Się
14. Getsemani
15. Psalm 13
16. Jezus Jest Panem

 

Zespół został założony w 1996 roku przez muzyków polskiej sceny alternatywnej m.in. Roberta „Litzę” Friedricha (Acid Drinkers, Flapjack), Tomka Budzyńskiego (Armia), Darka „Maleo” Malejonka (Houk, Maleo Reggae Rockers), Marcina Pospieszalnskiego. Teksty swoich utworów oparli właściwie wyłącznie na Biblii (sporadycznie też na tekstach Ojców Kościoła), wplatając często strofy w języku hebrajskim i aramejskim. Zdobyli ogromną popularność płytami „Przyjdź”, „Pascha 2000”, „Amen” czy „888”. Muzycznie przedstawiają całe bogactwo osobowości i talentów muzyków uczestniczących w projekcie – od folkowych, akustycznych przez ciężkiego rocka, aż po punk i reggae.

 

2Tm2,3 – nazwa zespołu stanowi oznaczenie 3 wersu z 2 rozdziału drugiego listu św. Pawła do Tymoteusza. Od początku istnienia zespół, złożony z muzyków wykonujących w macierzystych grupach różne style muzyczne, tworzy w szerokim zakresie stylistycznym – od muzyki metalowej, przez hardcore punk, po reggae, folk rock, a nawet folk i elementy elektroniczne. Formacja ma na swoim koncie wydanie sześciu albumów studyjnych.

 

2TM2,3 to wyjątkowy projekt -super grupa w składzie :

Budzy – Głos
Maleo – Głos, Gitara
Litza – Gitara, Głos
Marcin Pospieszalski – Bas
Kmieta – Bas
Drężmak – Gitara
Paweł Klimczak – Gitara
Joszko Broda – Instrumenty Dęte
Beata Polak – Perkusja
Ślimak – Perkusja
Stopa – Perkusja
Tomasz Goehs – Perkusja
Angelika Korszyńksa – Głos