“Bóg Jest Działa” – ks. Kuba Bartczak powraca z nową płytą! [tracklista]

“Bóg Jest Działa” – ks. Kuba Bartczak powraca z nową płytą! [tracklista]

22 marca, 2018 Wyłącz przez mateo

ks. Kuba Bartczak - Bóg jest działa

Trochę poczekaliśmy, ale ks. Kuba Bartczak powraca z nową rapową płytą “Bóg Jest Działa”. Premiera krążka już w kwietniu 2018, a dzisiaj zapowiadamy jakie utwory pojawią się na tym krążku.

 

EDIT: płyta “BÓG JEST DZIAŁA” już jest – kupicie ją na www.chrzescijanskiegranie.pl

 

“Ten krążek to zdecydowanie najwyższy poziom w mojej przygodzie z muzyką. Udało mi się zaangażować wielu wartościowych ludzi którzy swoimi talentami ubogacili jego brzmienie. To najbardziej dojrzałe i wymagające przedsięwzięcie w całej mojej dotychczasowej przygodzie muzycznej.” – mówi ks. Kuba Bartczak. Najnowszy krążek ma ukazać się już niedługo – pieniądze na jego wydanie pochodzą w znacznym stopniu z akcji na portalu zrzutka.pl, która niedawno zakończyła się sukcesem.

 

Rapujący ksiądz z Wrocławia, od kilku lat podbija serca słuchaczy – jego kawałki praktycznie od razu stają się hitami. Jego przekaz jest jasny – Bóg jest Miłością! Nowa płyta zapowiada się równie mocno jak poprzednie dwie: “Powołanie” (2013) oraz “Po prostu wierzę” (2015).

 

Dzisiaj prezentujemy listę utworów z płyty “Bóg jest działa”:

 

1. Bóg jest działa

2. Powiedz kto!

3. Przypowieść o Zacheuszu gość. Roksana Blicharska

4. Po co to wszystko gość. Komil

5. Przypowieść o Faryzeuszu i Celniku gość. Wiki Szarkowicz

6. Świadectwo gość. Cuty DJ. Nambaer

7. Pytam gość. s Anna Służebniczka NMP

8. Duchu Przyjdź

9. Idę

10. Podpalam gość. Martyna Jabłońska

11. Bez ciśnień gość. Heres WZN

12. Drogą Prawdą Życiem

13. Modlitwa gość. Wiki Szarkowicz

 

 

 

Ksiądz Jakub Bartczak pochodzi z Wrocławia. Od małego wyrastał w środowisku blokowisk i hip-hopu. Kilka lat temu podjął decyzję o pójściu do seminarium i tak stał się pierwszym rapującym księdzem. Jednak jak deklaruje: „Nie zamierzam robić muzycznej kariery, chcę być zwykłym księdzem na parafii.”. Kariera dzieje się jednak mimo wszystko – na youtube jego teledyski wyświetlane są setki tysięcy razy, a utwór „Wolność” został wybrany Premierą Roku 2014.