2Tm2,3 wydaje nową płytę LIVE!! Premiera w kwietniu 2018!

2Tm2,3 wydaje nową płytę LIVE!! Premiera w kwietniu 2018!

21 marca, 2018 Wyłącz przez mateo

Słowo - 2tm,232Tm2,3 zapowiedziało wydanie nowej płyty! Album “Słowo” ma zawierać 17 utworów z jesiennej, czadowej trasy zespołu. Miejmy nadzieję, że dotrzymają słowa (a różnie to bywało) i w kwietniu będziemy się cieszyć atmosferą koncertu LIVE w domach. Czekamy!

 

Jak czytamy na ich profilu facebookowym – miksem utworów zajął się Michał Wasyl. Okładkę projektuje Nina Budzyńska. Zdjęcia z trasy Radosław ERKEJ Kisielewski.

 

Jeden z najbardziej rozpoznawalnych zespołów polskiej sceny muzycznej w zeszłym roku wydał długoooo oczekiwaną reedycję albumu “888” z dodatkową składankową płytą “CZAD MIX” i zarazem ruszył w trasę XX-lecia istnienia. Zobacz więcej: 888 powraca – najostrzejsza płyta 2Tm2,3 z bonusowym CZAD MIX znów w sprzedaży!

 

Po wielu latach grania akustycznego, muzycy powrócili do korzeni – mocnego rocka z tekstami zaczerpniętymi wprost z Biblii.

Rock Caritas - koncert 2 tm23, Armia

 

2Tm2,3 to zespół złożony z najbardziej znanych muzyków muzyki alternatywnej lat 90-tych (m.in. Tomasz Budzyński “Budzy”, Darek Malejonek “Maleo”, Robert Friedrich “Litza”) powstał ponad 20 lat temu i z założenia miał grać muzykę opartą na Słowie Bożym. Jest to jedna z najważniejszych formacji tzw. sceny muzyki chrześcijańskiej w Polsce. Ostatnie albumy grupy pt. “Źródło” były dosyć spokojne – akustyczne, ale należy pamiętać, że to te najbardziej czadowe utwory kształtowały całe pokolenie młodzieży.

 

2TM2,3 to wyjątkowy projekt – super grupa w składzie:

Budzy – Głos

Maleo – Głos, Gitara

Litza – Gitara, Głos

Marcin Pospieszalski – Bas

Kmieta – Bas

Drężmak – Gitara

Paweł Klimczak – Gitara

Joszko Broda – Instrumenty Dęte

Beata Polak – Perkusja

Ślimak – Perkusja

Stopa – Perkusja

Tomasz Goehs – Perkusja

Angelika Korszyńksa – Głos