Królestwo – koncert przedpremierowy debiutanckiej płyty zespołu Play&Pray (6 kwietnia 2018)

Królestwo – koncert przedpremierowy debiutanckiej płyty zespołu Play&Pray (6 kwietnia 2018)

23 marca, 2018 Wyłącz przez mateo

Play&Pray - zespół

Zespół Play&Pray, zdobywcy tytułu Debiut 2017 zagrają koncert z materiałem z nadchodzącej płyty “Królestwo”. Wydarzenie odbędzie się 6 kwietnia 2018,o godzinie 19.30 w Kościele dla miasta: KRAKÓW (ul. Berka Joselewicza 28). Wstęp wolny.

 

 

Play&Pray to sześć silnych osobowości – połączyła ich muzyka i wyjątkowa przestrzeń spotkania, jakim jest Uwielbienie. Od paru lat wspólnie przez swoją muzykę głoszą chwałę Królestwa Bożego! Ich utwory to połączenie wielu gatunków szeroko pojętej muzyki rozrywkowej związanych z praise&worship. Wiosną tego roku ukaże się ich debiutancka płyta – “Królestwo”.

Zobacz też: Mate.O/TU – Warszawa (Dobre Miejsce) / koncert uwielbieniowy “Król Wszechświatów”

 

 

“Królestwo” – tak zatytułowaliśmy album. Kiedy gramy, uwielbiamy Pana Boga, a muzyka pozwala nam dotknąć skrawka nieba już tu na ziemi i odkryć, że Królestwo jest w nas. Chcemy, żebyście razem z nami odkrywali tę bliskość, bo kiedy się ją pozna, trudno z niej zrezygnować.” – mówią członkowie zespołu.

 

Koncert będzie oficjalnym początkiem kampanii crowdfundingowej – piosenki, które pisali na Chwałę Bożą, i które usłyszycie już wkrótce podczas koncertu, nagrali i przygotowali do wydania. Potrzebują jednak wsparcia finansowego – pozostały im do pokrycia koszty mixu i masteringu, działań promocyjnych oraz opracowania graficznego okładki. Zobacz też: Szukamy Debiutu 2018 – ruszyły zgłoszenia!

 

“Zapraszamy Was, abyście byli częścią naszej przygody i pomogli nam głosić prawdę o zbawieniu!” – pisze zespół.

 

Zespół Play&Pray w składzie:

Kasia Blat – wokal
Anna Madej – wokal
Kamil Tor – piano
Jakub Broniewski – gitara
Rafał Hajduga – gitara basowa
Szymon Madej – perkusja

Z towarzyszeniem chóru Gospel Voice