Walentynki 2018: Warszawa – koncert NewBorn Trio + randka

Walentynki 2018: Warszawa – koncert NewBorn Trio + randka

11 stycznia, 2018 Wyłącz przez mateo

Walentynki 2018 Warszawa, Dobre Miejsce, koncert

Walentynki 2018 w Dobrym Miejscu! Zapraszamy w tym roku wyjątkowo dzień wcześniej – 13 lutego (wtorek) o 19.00 na walentynkowy koncert NewBorn Trio Małgorzaty Hutek. Dla chętnych przewidziana jest dalsza część – randka ze słodkim poczęstunkiem w Dobrym Miejscu. Cena biletu koncertowego 30 zł os. / Cena za całość wydarzenia (koncert+randka): 99 zł para.

 

Walentynki 2018 w Dobrym Miejscu – program:

19:00-20:20 / koncert NewBorn Trio Małgorzaty Hutek

20:30-22:00  / Walentynkowa randka (słodki poczęstunek przy osobnych stolikach i nastrojowej muzyce) dla par. Spotkanie z małżeństwem z Fundacji Pomoc Rodzinie z Łomianek.

 

Podobnie jak przed rokiem po koncercie odbędzie się też walentynkowa randka (UWAGA! Ilość miejsc ograniczona!) – będzie to wspaniała okazja do miłej rozmowy małżeńskiej / narzeczeńskiej. Konwersację będzie można pogłębić, korzystając z propozycji tematu zaproponowanego przez małżeństwo z Fundacji Pomoc Rodzinie z Łomianek. Będą z nami państwo Anna i Cezary Krupowie.

 

Bilety na koncert w cenie 30 zł /os. oraz na całość wydarzenia (koncert+randka) za 99 zł /para do nabycia on-line na stronie sklepu “Chrześcijańskie Granie”. Stacjonarnie od 15.01 w Dobrym Miejscu wejście B w godzinach pracy sklepu “Chrześcijańskie Granie” oraz godzinę przed koncertem w dniu wydarzenia.

 

NewBorn Trio Małgorzata Hutek

fot. materiały promocyjne zespołu

NewBorn Trio

NewBorn Trio: Hutek/Derlak/Kierpiec to 3 wspaniałe kobiety, 3 niezwykłe artystki, 3 charyzmatyczne osobowości sceniczne – NewBorn Trio to najnowszy projekt wokalistki i kompozytorki Małgorzaty Hutek.

 

Pianistka jazzowa Aga Derlak, wiolonczelistka Dominika Kierpiec-Kontny i wokalistka Małgorzata Hutek spotkały się razem, aby językiem jazzu i improwizacji dać wyraz swojej nowonarodzonej, świadomej kobiecości.

 

Artystki łączy przyjaźń, a różnią doświadczenia muzyczne. Każda z nich podążała własną drogą, lecz własnie różnorodność i otwarcie na nowe środki muzycznego wyrazu świadczą o wyjątkowości zespołu.

 

Zobacz: Betlejem w Polsce 2017/2018 – 12 miast

 

Organizator: Katolickie Centrum Kultury DOBRE MIEJSCE (www.dobremiejsce.org)

Partnerzy: Fundacja Pomoc Rodzinie, Chrześcijańskie Granie

Patronat medialny: koncerTY.chrzescijanskiegranie.pl, kmdm.pl, Fundacja „Chrześcijańskie Granie”, Radio Plus, Niedziela, SalveTV, Wolnasobota.pl, Deon.pl, Tak Rodzinie, Dwutygodnik DROGA, Klub Dobrej Muzyki – KDM.pl oraz Radio Emaus.

Catering zapewnia: Kaprys Kucharza (www.kapryskucharza.pl)

 

 

Walentynki 2017 w Dobrym Miejscu

Randka walentynkowa 2017 w Dobrym Miejscu / fot. Karol Regulski

NewBorn Trio - Walentynki 2018