Miłość nad Wisłą – koncert premierowy nowego krążka La Pallotiny już 22 stycznia 2018!

Miłość nad Wisłą – koncert premierowy nowego krążka La Pallotiny już 22 stycznia 2018!

11 stycznia, 2018 Wyłącz przez mateo

La Pallotina - Miłość nad wisłąMIŁOŚĆ NAD WISŁĄ – premiera płyty La Pallotiny już 22 stycznia 2018 w Święto Św. Wincentego Pallottiego. Będzie to czwarty studyjny album grupy La Pallotina. Autorem kompozycji i tekstów oraz głównym wykonawcą jest absolwent Akademii Muzycznej w Katowicach ks. Andrzej Daniewicz.

 

Zapraszamy o godz. 18 do Centrum Promocji Kultury na ul. Podskarbińskiej 2 w Warszawie, na niezwykły wieczór pełen modlitwy i muzyki. Wstęp za darmowymi wejściówkami. Bezpłatne zaproszenia można otrzymać od Moniki Borczon kontakt przez fb lub borczmon@wp.pl

 

Przedsprzedaż płyty ruszy w poniedziałek – 15 stycznia 2018 na www.chrzescijanskiegranie.pl

 

Zespół La Pallotina posiada na koncie występy na dużych i małych festiwalach muzyki chrześcijańskiej m.in. Song of Songs w Toruniu czy Bądź jak Jezus w Mysłowicach. Jest obecny mediach katolickich czy świeckich takich jak Radio Warszawa czy Polskie Radio Pr3. Intensywną linią działania dla członków La Pallotiny są też muzyczne posługi uwielbienia podczas rekolekcji charyzmatycznych jak i comiesięczne worship sessions w pallotyńskim kościele Chrystusa Króla na warszawskiej Pradze.

 

MIŁOŚĆ NAD WISŁĄ – program wydarzenia:

18:00 – uwielbienie z zespołem „Coraz bliżej”.

19:00 – Koncert LA PALLOTINA. Premiera płyty „Miłość nad Wisłą”.

 

La Pallotina

La Pallotina – polski chrześcijański zespół muzyczny, założony w 2005 roku przez księdza Andrzeja Daniewicza. Nazwa zespołu pochodzi od św. Wincentego Pallottiego, rzymskiego kapłana pierwszej połowy XIX wieku, założyciela wspólnoty pallotynów. Praca nad trzecią płytą „Alter” rozpoczęła się na początku 2013 r. Dwuletni wysiłek twórczy i produkcyjny został podsumowany doskonałym mixem Jacka Wąsowskiego. Smaku całej płycie nadają również riffy gitarowe gościnnie występującego Adama Szewczyka. Premiera albumu zespołu La Pallotina odbyła się 20 października. „Alter” wybrzmiał pierwszy raz podczas bardzo męskiego wydarzenia: koncertu „ON – odwaga, odpowiedzialność, męstwo”. Przesłanie krążka idealnie pasuje do koncertu, podczas którego miała miejsce jego premiera. Wydarzenie miało miejsce w warszawskich „Hybrydach”. „Alter” to 11 utworów autorstwa księdza Andrzeja Daniewicza zaaranżowanych przez zespół. 22 stycznia odbędzie się premiera płyty MIŁOŚĆ NAD WISŁĄ zespołu LA PALLOTINA.

 

LA PALLOTINA – SKŁAD:

Andrzej Daniewicz– lider, wokal, gitara
Piotr Szewczenko – gitara
Dominik Sławiński – gitara basowa, chórki
Witek Wilk – perkusja, perkusja elektroniczna
Monika Borczon – manager i stylistka zespołu