StronaB zagra dla Franciszka i podczas 7. Festiwalu Chrześcijańskie Granie!

StronaB zagra dla Franciszka i podczas 7. Festiwalu Chrześcijańskie Granie!

1 października, 2017 Wyłącz przez mateo

StronaB

StronaB zagra już 8 października 2017 dla… osiołka Franciszka oraz wszystkich, którzy pojawią się na Pikniku św. Franciszka i Lasu Bielańskiego. Zdobywcy tytułu Debiutu 2012 roku i Złotego Krążka pojawią się też na 7. Festiwalu Chrześcijańskie Granie w listopadzie.

Zobacz też: PREMIERA: stronaB – Niespiesznie

 

Zespół otrzymał tytuł Debiutu 2012 i Złoty Krążek za Debiut Roku Chrześcijańskiego Grania, a w 2015 został laureatem Festiwalu Moc Dobra. StronaB ma na koncie dwa krążki: debiutanckie „Dwa jabłka na czereśni” (2012) oraz „z bliska brzydka” (2015), która zajęła trzecie miejsce w plebiscycie Płyta Roku 2015.

 

W tym roku zagrają również w konkursie Premiery 2017 podczas 7. Festiwalu Chrześcijańskie Granie (26 listopada 2017) obok innych gwiazd muzyki chrześcijańskiej takich jak: Arkadio czy Gospel Rain. Więcej informacji i bilety na www.festiwal.chrzescijanskiegranie.pl

 

Podczas 6. edycji rodzinnego pikniku ekologicznego „Dzień św. Franciszka i Lasu Bielańskiego” (Warszawa, ul. Dewajtis 3) poza koncertem będzie także: kiermasz rękodzieła, teatr dla dzieci i wiele innych atrakcji. Sprawdź:

 

StronaB pojawi się na scenie ok. godziny 12.15. Zobacz pełen program Pikniku: Dzień św. Franciszka i Lasu Bielańskiego 2017

 

Gdyby nie udało się Wam dotrzeć do Lasu Bielańskiego to będzie jeszcze okazja aby posłuchać zespołu – już 26 listopada na Arenie Ursynów. Bilety na 7. Festiwal Chrześcijańskie Granie można zdobyć przez stronę partnera imprezy – serwis www.chrzescijanscysingle.pl. A już niedługo także na innych serwisach biletowych.

 

Wejściówki dostępne są w cenie 39 zł. Dla grup większych od 5 osób przygotowane są zniżki. Bilety grupowe dostępne są tylko poprzez kontakt z Fundacją. Podczas tegorocznej edycji festiwalu w Arenie Ursynów organizatorzy spodziewają się ponad tysiąc osób.

 

WIĘCEJ O FESTIWALU: HTTPS://WWW.FACEBOOK.COM/EVENTS/441008996271543/

INFORMACJE O BILETACH I WYDARZENIU: HTTP://WWW.FESTIWAL.CHRZESCIJANSKIEGRANIE.PL/

Festiwal Chrześcijańskie Granie 2017