Już jutro rusza Festiwal Filmów ARKA 2017 w Warszawie!

Już jutro rusza Festiwal Filmów ARKA 2017 w Warszawie!

3 listopada, 2017 Wyłącz przez mateo

W sobotę, 4 listopada 2017 o 18.00 pokazem filmu “Cisza” rozpocznie się w Warszawie II Festiwal Filmów Chrześcijańskich ARKA. W tym roku pokazy odbywać będą się w Katolickim Centrum Kultury DOBRE MIEJSCE (ul. Dewajtis 3, wejście B).

 

Festiwal Filmów Chrześcijańskich ARKA 2017 zaprezentuje tym razem osiem filmów, zarówno fabularnych jak i dokumentów, nie pokazywanych jeszcze w polskich kinach. Festiwal otworzy jedna z najważniejszych premier kina chrześcijańskiego tego roku – Case for Christ (Sprawa Chrystusa). Zobacz pełen program: Festiwal Filmów Chrześcijańskich ARKA 2017 – pokazy w Warszawie (Dobre Miejsce)

 

Bilety na pokazy warszawskie dostępne będą w serwisie Bilety24.pl oraz w sklepie Chrześcijańskie Granie (ul. Dewajtis 3, wejście B) (poza pokazem 5 listopada) – bezpośrednio przed seansem i on-line. (od 16 października)

 

KUP BILETY NA POKAZY FESTIWALU ARKA 2017 TERAZ >>>

 

„Festiwal jest dla tych, którzy są ciekawi. Dla tych, którym nie jest wszystko jedno. Dla tych, którzy jak Lee Strobel poszukują prawdy i odpowiedzi na najważniejsze pytania. Wreszcie dla tych, którzy kochają kino i chcą w nim spędzać czas w przekonaniu, że nie był to czas stracony.” – mówią organizatorzy.

 

Festiwal Filmów Chrześcijańskich ARKA 2017