Zerwany Kłos w Dobrym Miejscu – 1 października 2017 [film z cyklu Ludzie Boży]

Zerwany Kłos w Dobrym Miejscu – 1 października 2017 [film z cyklu Ludzie Boży]

5 września, 2017 Wyłącz przez mateo

Pokaz głośnego filmu “Zerwany Kłos” opowiadającego historię bł. Karoliny Kózkówny już 1 października 2017 o 15.30 w Dobrym Miejscu (Warszawa). Bilety w cenie 15 zł kupicie na www.chrzescijanskiegranie.pl

 

Seans odbędzie się w Katolickim Centrum Kultury Dobre Miejsce (ul. Dewajtis 3, wejście B) w Warszawie i otwiera nowy cykl filmowy LUDZIE BOŻY, w którym będziemy mogli poznać życie najciekawszych świętych (i nie tylko!) Kościoła. Spotkanie filmowe poprowadzi filmoznawca, historyk IPN Jakub Gołębiewski.

Zobacz też: Jesienne promocje – odpocznij z Chrześcijańskim Graniem [ZNIŻKI]

 

OPIS FILMU:

Trwa I wojna światowa. Carskie oddziały panoszą się w okolicach Tarnowa. Szesnastoletnia Karolina Kózkówna ponosi śmierć męczeńską w obronie wiary. Jej ojciec obwinia się za śmierć ukochanej córki. Dzieje bohaterów dopełnia Teresa, która nosi w sercu tajemnicę o gwałcie zadanym przez kozaka Sorokina. Jakie będą losy pohańbionej Teresy? Gdzie kryje się sens męczeństwa bł. Karoliny? Czy ojciec pogodzi się ze stratą umiłowanej córki? Film niesie przesłanie o sensie cierpienia, zwycięstwie miłości nad nienawiścią, a także wieść o tym, że wiara w Jezusa Chrystusa potrafi nieustannie odmieniać życie każdego z nas.

 

1 października (niedziela) 2017, godzina 15:30, film od 15 r.ż. Na Aulę wpuszczamy publiczność od 17:45. Bilety w cenie 15 zł (zniżkowe po 13 zł dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny) do nabycia on-line na stronie sklepu “Chrześcijańskie Granie”. Stacjonarnie od 5.09 w Dobrym Miejscu wej. B w godz. pracy sklepu “Chrześcijańskie Granie” oraz godzinę przed seansem w dniu wydarzenia.

 

Zerwany Kłos - film w DM