• Kontakt

  Sklep Chrześcijańskie Granie
  ul. Dewajtis 3,wejście B
  (Dobre Miejsce)
  01-815 Warszawa,
  Las Bielański
  tel. +48 22 561 01 22


  ZOBACZ >>KONCERTY - MUZYKA CHRZEŚCIJAŃSKA
  PONIEDZIAŁEK - CZWARTEK
  9:00 - 16.30

  W LIPCU I SIERPNIU SKLEP STACJONARNY NIECZYNNY
  Sklep jest otwarty godzinę przed imprezami biletowanymi w Dobrym Miejscu - więcej informacji:
  www.dobremiejsce.org
  Numer konta: 30 1950 0001 2006 0010 3488 0001
  chrzescijanskiegranie@gmail.com

 • Warto zobaczyć


 • lista
  opoka
  lista lista
  Profeto.pl - logo
 • Bezpieczne transakcje

  przelewy24_9
 • 14 października 2017

  Festiwal Filmów Chrześcijańskich ARKA 2017Festiwal Filmów Chrześcijańskich ARKA 2017 zaprezentuje tym razem osiem filmów, zarówno fabularnych jak i dokumentów, nie pokazywanych jeszcze w polskich kinach. Festiwal otworzy jedna z najważniejszych premier kina chrześcijańskiego tego roku – Case for Christ (Sprawa Chrystusa).

   

  „Festiwal jest dla tych, którzy są ciekawi. Dla tych, którym nie jest wszystko jedno. Dla tych, którzy jak Lee Strobel poszukują prawdy i odpowiedzi na najważniejsze pytania. Wreszcie dla tych, którzy kochają kino i chcą w nim spędzać czas w przekonaniu, że nie był to czas stracony.” – mówią organizatorzy.

   

  Festiwal Filmów Chrześcijańskich ARKA 2017 odbędzie się będzie w 8 miastach Polski: w Białymstoku, Katowicach, Krakowie, Lublinie, Nowym Sączu, Rzeszowie, Siedlcach i Warszawie. Filmy prezentowane będą w kolejne weekendy listopada 2017. Więcej info na www.festiwalarka.pl

   

  Bilety na pokazy warszawskie dostępne będą w serwisie Bilety24.pl oraz w sklepie Chrześcijańskie Granie (ul. Dewajtis 3, wejście B) (poza pokazem 5 listopada) – bezpośrednio przed seansem i on-line. (od 16 października)

   

  Organizatorom zależy, aby Festiwal ARKA był odpowiedzią na potrzeby ludzi ceniących spotkania z filmem dobrym i ważnym – w myśl hasła przewodniego: Zobacz filmy, które zmieniają życie. Wierzą, że filmy, które wybrali i które obejrzy polska publiczność, wpisują się w mądrą i otwartą dyskusję o współczesnym świecie, o sensie życia i o wartościach chrześcijańskich. Wartościach, które zbudowały fundamenty naszego świata i które są tak ważne dla wspólnego rozwoju Polski i Europy.

   

  Festiwal Filmów Chrześcijańskich ARKA 2017 – repertuar Warszawa:

   

   

  4 listopada 18:00: Cisza, reż. Sobo Swobodnik, 84 min.Wstęp i spotkanie po filmie poprowadzi O. Marek Kotyński, redemptorysta, teolog kina i filmoznawca z Papieskiego Wydziału Teologicznego

  5 listopada 18:00: Sprawa Chrystusa*, reż. Jon Gunn, 112 min. Spotkanie po filmie poprowadzi O. Marek Kotyński, redemptorysta, teolog kina i filmoznawca z Papieskiego Wydziału Teologicznego (pokaz wyjątkowo w Kinie Wisła, pl. Wilsona 2)

  11 listopada 18:00: Ostatni bastion, reż. Jordan Allott, 54 min. Spotkanie po filmie poprowadzi Paweł Kęska, teolog, historyk sztuki, absolwent Europejskiej Akademii Fotografii, reportażysta i dziennikarz radiowy.

  12 listopada 18:00: Loyola, reż. Paolo Dy, 118 min.

  19 listopada 18:00:Gurgacz reż. Dariusz Walusiak, ok. 70 min. Spotkanie po filmie poprowadzi Jakub Gołębiewski,historyk, pracownik IPN.

  25 listopada 18:00: Ziemia bezdomnych, reż. Marcin Janos Krawczyk, 50 min. Po filmie spotkanie z reżyserem Marcinem Janosem Krawczykiem i bohaterami filmu.

  2 grudnia 18:00: Oblicze miłosierdzia, reż. David Naglieri, 57 min.

  3 grudnia 18:00: Życie brata Rogera, reż. Wspólnota z Taize, 90 min, po filmie modlitwa w duchu Taize, w podziemiach kamedulskich na ul. Dewajtis

   

  MIEJSCE POKAZÓW:

  Katolickie Centrum Kultury DOBRE MIEJSCE / ul. Dewajtis 3, wejście B, Warszawa

   

  BILETY:

  Cena: 15 zł  (dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny cena specjalna: 13 zł – dostępne w sprzedaży stacjonarnej)

  Do kupienia w Chrześcijańskim Graniu bezpośrednio przed seansem albo on-line na www.chrzescijanskiegranie.pl

  Polecamy

  Newsletter

  Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

  Partnerzy

  • Chrześcijańskie Granie
  • Chrześcijańskie Granie
  • Chrześcijańskie Granie
  • Chrześcijańskie Granie
  • Chrześcijańskie Granie