Dobre Miejsce: Piknik z Tatą już 18 czerwca 2017 [Warszawa]

Dobre Miejsce: Piknik z Tatą już 18 czerwca 2017 [Warszawa]

12 czerwca, 2017 Wyłącz przez mateo

Piknik z TatąDobre Miejsce razem z Radą i Zarządem Dzielnicy Bielany zaprasza rodziny z dziećmi na “Piknik z Tatą” z okazji Dnia Ojca. To już tradycja w Lesie Bielańskim – 18 czerwca 2017 w kompleksie przy kościele pokamedulskim (ul. Dewajtis 3) każdy – mały i duży znajdzie coś dla siebie. Wstęp wolny!

 

To wyjątkowa impreza – jeden z niewielu bezalkoholowych pikników w Warszawie, który motywuje do realizowania aktywnego i twórczego ojcostwa w praktyce. Piknik z Tatą 2017 w Lesie Bielańskim już 18 czerwca! Nie zabraknie męskich atrakcji takich jak prezentacja wozu bojowego Straży Pożarnej, radiowozu czy supernowoczesnej śmieciarki i pojazdu elektrycznego z firmy Byś. Są oni także sponsorem fotobudki, gdzie będzie można za darmo zrobić sobie rodzinne zdjęcie.

 

O 11:00 w Kościele Pokamedulskim odbędzie się uroczysta Msza św. po niej nastąpi koncert rewelacyjnego zespołu „Warszawska Kapela z Targówka” który zaprezentuje piosenki typowo Warszawskie, a także w stylu retro. Na najmłodszych czeka przedstawienie „Podróż za horyzont” w wykonaniu Teatru Lalek Igraszka oraz warsztaty z przygotowywania lalek teatralnych, warsztaty pracy w drewnie „Pracownia św. Józefa” od ByForest, dmuchana zjeżdżalnia, kucyki, chodzenie na taśmie i animacje od grupy artystyczno-kuglarskiej Paradiso, bufet i grill plenerowy, kiermasz rękodzieła nowoczesnego i ludowego i swojskiego jadła oraz masa innych atrakcji.

 

Startujemy o godz. 10:00. Tradycyjnie zwracamy uwagę na znaczenie zaangażowanego uczestniczenia Ojców w życiu rodzinnym.

 

 

KIEDY: 18 czerwca (niedziela), godz. 10-16, wstęp wolny, GDZIE: ul. Dewajtis 3 kompleks Dobrego Miejsca i parafii pw. bł. E. Detkensa.