Walentynki 2017 w Dobrym Miejscu – Mark Gungor i randka z muzyką na żywo!

Walentynki 2017 w Dobrym Miejscu – Mark Gungor i randka z muzyką na żywo!

25 stycznia, 2017 Wyłącz przez mateo

Walentynki 2017 - Dobre MiejsceDobre Miejsce zaprasza małżonków oraz pary na wspaniałą walentynkową randkę. W Walentynki 2017 (14 lutego) odbędzie się wyjątkowy pokaz seminarium Marka Gungora “Przez śmiech do lepszego małżeństwa” oraz randka przy muzyce na żywo. Do wyboru różne opcje: sam film, sama randka albo randka + film. Bilety do kupienia on-line na www.chrzescijanskiegranie.pl albo stacjonarnie w sklepie na ul. Dewajtis 3 w godzinach pracy.

Zobacz też: Muzyka chrześcijańska 2016 – najlepiej sprzedające się płyty!

 

Rozpoczniemy od pokazu rewelacyjnego seminarium – Części 1 z cyklu “Przez śmiech do lepszego małżeństwa”. Mark Gungor w pełen humoru sposób ukaże szereg różnic między kobietami i mężczyznami w ich patrzeniu na świat i funkcjonowaniu, podzieli się doświadczeniem swoich 30 lat małżeństwa, opowie masę anegdot.  Zapraszamy do wspólnego wysłuchania opowieści o mózgu mężczyzny i kobiety. Z tego filmu nikt nie wyjdzie znudzony!

 

W drugiej części, zapraszamy na kawę, herbatę i słodki poczęstunek w eleganckiej “sali czerwonej” jadalni Dobrego Miejsca. Każda para otrzyma swój osobny stolik, przy którym będzie można swobodnie porozmawiać (po obejrzeniu filmu będzie o czym mówić). Na żywo zagra duet wokalno gitarowy! Wystąpią Paulina Przychodzień-Witek i Łukasz Kłeczek. (KUP BILETY >>>)

 

WALENTYNKI 2017 w DOBRYM MIEJSCU:

(14 lutego 2017, ul. Dewajtis 3)

godz. 18:30, film – rewelacyjne pełne humoru seminarium – wejście B Aula im. bł. ks. J. Popiełuszki, bilet filmowy: 15 zł / osoba
godz. 20:00 randka – poczęstunek na słodko przy osobnych stolikach z muzyką graną na żywo – wejście A, jadalnia sala czerwona

 

Dostępne bilety (KUPISZ TUTAJ):
1. bilet filmowy + randka: 80 zł / para
2. bilet randkowy bez filmu: 60 zł / para
3. sam film: 15 zł / osoba

 

Bilety w sprzedaży od 24 stycznia na www.chrzescijanskiegranie.pl oraz w Dobrym Miejscu wej. B w godz. pracy sklepu “Chrześcijańskie Granie”  oraz godzinę przed seansem w dniu wydarzenia. Ilość biletów na randkę z muzyką na żywo ograniczona!

Walentynki 2017