Sny się spełniają… Kanaan coraz bliżej wydania płyty “Trzy sny”!

Sny się spełniają… Kanaan coraz bliżej wydania płyty “Trzy sny”!

13 czerwca, 2017 Wyłącz przez mateo

 

Kanaan (Debiut 2013) przez ostatnie tygodnie daje ponownie o sobie znać! Niedawno ogłosili, że wreszcie jest szansa na nagranie płyty “Trzy sny” – udało się znaleźć dużego sponsora – Grupę Energa. Premierę miała też kolejna piosenka “Bossanova dla mamy”, która jest na 1. miejscu Złotej 10 Radia Warszawa.

 

Liderem zespołu i autorem utworów jest aktor Jakub Kornacki, a towarzyszą mu znani polscy jazzmani, tacy jak Cezary Paciorek czy Grzegorz Nadolny. Misją artystów jest tworzenie nowej kultury, opartej na wartościach humanistycznych i chrześcijańskich. Wizytówką programu jest utwór: Wojownik (nagranie premierowe) oraz Bossanova dla Mamy.

 

Projekt obejmuje stworzenie wydawnictwa książkowego z bogatą szatą graficzną, okraszonego zdjęciami z dotychczasowych koncertów i wybranymi grafikami z filmów stworzonych do 13 piosenek.

 

“Przedsięwzięcie jest złożone, a więc i kosztowne. Cieszymy się, że mamy już wielu sprzymierzeńców. Szczególnie dziękujemy Grupie Energa, która jest Sponsorem Srebrnym Albumu Trzy Sny” – mówi zespół.

 

Wewnątrz okładki znajdzie się płyta CD z piosenkami i płyta DVD z pełnym zapisem koncertu z publicznością, nad którym Honorowy Patronat objął Wojewoda Pomorski, Pan Dariusz Drelich.

 

Niestety środków niezbędnych na sfinansowanie całego projektu – wciąż brakuje. – “Szukamy Mecenasów Dobrej Kultury, którzy zgadzają się, że najważniejsze treści, a więc Ewangelia, powinny być przekazywane na jak najwyższym poziomie także artystycznym. Do przygotowania gotowego materiału dla wydawnictwa potrzebujemy jeszcze 38 tys. zł” – mówi Katarzyna Leszczyńska, manager zespołu.

 

Jak dołożyć cegiełkę do tego dzieła można dowiedzieć się na stronie: www.trzysny.kubakornacki.pl/wsparcie

 

Posłuchaj i zobacz “Bossanovę dla mamy” i zaproś ich do siebie na koncert:

Zespół KANAAN zadebiutował w grudniu 2011. Do tej pory wystąpił m.in. na festiwalu Debiuty 2013 (Nagroda Jury, Nagroda Publiczności), na festiwalu Chrześcijańskie Granie (Złoty Krążek) i na Gospel Festiwal na zamku w Gniewie. W 2014 roku zaprezentowali swój nowy materiał „Trzy Sny”, który niebawem ukaże się na płycie.

Sponsorem Srebrnym albumu “Trzy Sny” jest Grupa Energa
Możesz zaprosić ich do siebie:

zaproś zespół do siebie