Pół wieku śmiechu – Kabaret Pod Egidą z nowym programem w Dobrym Miejscu (25 marca 2017)

Pół wieku śmiechu – Kabaret Pod Egidą z nowym programem w Dobrym Miejscu (25 marca 2017)

16 marca, 2017 Wyłącz przez mateo

Kabaret Pod Egidą - 50 latKabaret pod Egidą rozpoczął już 50-ty sezon działalności. „Pół wieku śmiechu” to nowy program Jana Pietrzaka i spółki, który zaprezentują już  25 marca 2017 o godz. 18:00 w Katolickim Centrum Kultury Dobre Miejsce. Bilety w cenie 45 zł do kupienia ON-LINE na www.chrzescijanskiegranie.pl oraz stacjonarnie.

 

Jest to jubileuszowy, 50. sezon Kabaretu Pod Egidą – koncert będzie nagrywany przez TVP. Jubileuszowe przedstawienie Kabaretu Pod Egidą pt. „Pół wieku śmiechu” odbędzie się 25 marca 2017 o godzinie 18.00.

“Jan Pietrzak wraz z Kabaretem Pod Egidą od lat regularnie występują na scenie Dobrego Miejsca. Bilety na te koncerty zawsze szybko się kończą, trzeba się spieszyć by zdążyć z zakupem. Nic więc dziwnego, że Pan Jan i Jego Kabaret chętnie powracają na naszą scenę, gdzie czeka na nich wierna i zaangażowana publiczność.” – mówi Karol Regulski, manager Katolickiego Centrum Kultury “Dobre Miejsce”.

 

Wystąpią: Ewa Dałkowska, Jan Pietrzak, Paweł Dłużewski, Stanisław Klawe, Bartek Kurowski, Ryszard Makowski oraz Młodzieńcza Grupa „Świt”pod kierownictwem Małgorzaty Szeptyckiej i Krzysztofa Żesławskiego.

 

Zobacz też: Popiełuszko – Litania Wolności / Warszawa – uroczysta premiera

 

Pojawi się także Kapela spod Egidy: Krzysztof Paszek, Jarek Małys, Jerzy Czekalla, Jerzy Stelmaszczuk, Stanislaw Pietrzyk

 

BILETY KUPIONE PRZEZ INTERNET BĘDĄ DO ODBIORU W SKLEPIE „CHRZEŚCIJAŃSKIE GRANIE” (ul. DEWAJTIS 3, WEJŚCIE B, I PIĘTRO) BEZPOŚREDNIO PRZED WYSTĘPEM. KUPNO STACJONARNE W GODZINA PRACY SKLEPU (PN-CZW od 9.00 do 16.30)