Boże Ciało 2017: koncert wNiebogłosy – Wrocław w 20-lecie kongresu Eucharystycznego

Boże Ciało 2017: koncert wNiebogłosy – Wrocław w 20-lecie kongresu Eucharystycznego

12 maja, 2017 Wyłącz przez mateo

Zapraszamy serdecznie do udziału w niezwykłym muzycznym wydarzeniu łączącym wrocławskie środowiska katolickie, którego celem jest złożenie dziękczynienia Bogu w 20-lecie Międzynarodowego Kongresu Eucharystycznego „Eucharystia i Wolność”, podczas którego gościliśmy we Wrocławiu św. Jana Pawła II. Koncert Wniebogłosy odbędzie się w Boże Ciało 2017, na pl. Wolności o godz. 19.30.

Zobacz też: Boże Ciało 2017 – Polska / koncerty uwielbienia

 

Organizatorem koncertu jest Archidiecezja Wrocławska pod patronatem księdza Arcybiskupa Józefa Kupnego. Chcemy również w tym wyjątkowym dniu oddać publicznie cześć Chrystusowi obecnemu w Najświętszym Sakramencie. Tak jak w wielu miastach Polski w Boże Ciało niesie się do nieba dźwięczne uwielbienie, pragniemy również, aby i z Wrocławia wzniósł się do nieba głos! Głos modlitwy uwielbienia i dziękczynienia wyrażonej najpiękniejszą muzyką.

 

Na scenie obok zespołu i orkiestry, wystąpi chór koncertowy Wniebogłosy, pod batutą młodej, ale doświadczonej dyrygentki Sary Pradelli, którego grono zasilą członkowie wrocławskich chórów i diakoni muzycznych. Podczas koncertu zagrają wrocławscy i zaprzyjaźnieni muzycy, członkowie zespołu N.O.E. oraz Inicjatywy Muzycznej Wrocław Wielbi. Orkiestrę kameralną Wniebogłosy poprowadzi Artur Koza.

 

 

Więcej info na: www.wnieboglosy.wroclaw.pl
link do wydarzenia na fb: https://www.facebook.com/events/1682082488499174/