Psalmy Józefa – prapremiera płyty już 25 marca! [patronat]

Psalmy Józefa – prapremiera płyty już 25 marca! [patronat]

13 marca, 2017 Wyłącz przez mateo

Psalmy Józefa

Płyta o codziennych spotkaniach, miłości, odwadze i pragnieniach… – Psalmy Józefa to nowy krążek, na którym usłyszymy m.in. Krzysztofa Antkowiaka, Marzenę Ugorną czy też Martynę Jaskulską. Prapremiera odbędzie się w Kaliszu 25 marca 2017. Polecamy!

Zobacz też: LITANIA WOLNOŚCI – ks. Popiełuszko słowem i dźwiękiem

 

To niezwykła, pełna barw i różnorodności muzyczna opowieść o naszych spotkaniach, miłości, odwadze i marzeniach. Jednocześnie utwory obrazują codzienność świętego Józefa jako męża i ojca. Wszystko to w brzmieniach muzyki pop, rock – w najróżniejszych jej odcieniach.
Kompozytorem muzyki jest Jakub Tomalak, autorką tekstów – Monika Maśnik. Do współpracy zaprosili znanych wokalistów polskiej estrady m.in. Krzysztofa Antkowiaka, Marcina Jajkiewicza, Michała Szyca, Marzenę Ugorną, Martynę Jaskulską. W taki sposób jeszcze nikt o świętym Józefie nie śpiewał!

 


Prapremiera płyty, połączona z koncertem w ramach obchodów 25-lecia Diecezji Kaliskiej, odbędzie się 25 marca 2017 r. w Kaliszu. Od tego dnia płyta dostępna będzie na stronie www.abbapater.pl. Wydawcą krążka jest Fundacja Abba Pater, a jej producentami Jakub Tomalak i Michał Król. Bilety w cenie 10 zł do kupienia przed koncertem. Rezerwacje pod numerem telefonu: EWA SKWAREK – 514 758 821 /KRZYSZTOF KRZYŻANIAK – 696 414 942


Projekt objęty jest honorowym patronatem Sanktuarium św. Józefa w Kaliszu, Polskiego Studium Józefologicznego oraz Polskiego Stowarzyszenia Obrońców Życia Człowieka. A także patronatem Chrześcijańskiego Grania.