Wielki Post 2017: trasa koncertowa El Camino

Wielki Post 2017: trasa koncertowa El Camino

14 marca, 2017 Wyłącz przez mateo

El Camino - trasa Wielki Post 2017

El Camino ruszyło w wielkopostną trasę koncertową. W Wielki Post 2017 zespół zagra dwa projekty muzyczne. Droga Krzyżowa “Miłość Niepojęta” – to jedna z najpiękniejszych interpretacji tego nabożeństwa do słów bł. ks. Kłopotowskiego. Drugi program to nowość: POPIEŁUSZKO – LITANIA WOLNOŚCI – połączenie słowa i muzyki w hołdzie Błogosławionemu.

 

Już 17 i 18 marca 2017 zespół zagra w Warszawie w Teatrze Oratorium (ul. Kawęczyńska 53) z “Miłością Niepojętą” – bilety dostępne przed koncertami [szczegóły], a z kolei 26 marca 2017 o 17.00 w Dobrym Miejscu (ul. Dewajtis 3) zespół razem z Adamem Woronowiczem zaprezentuje POPIEŁUSZKO – LITANIA WOLNOŚCI. Bilety w cenie 30 zł do kupienia on-line [kup bilet] albo bezpośrednio przed koncertem w Chrześcijańskim Graniu.

 

To dopiero początek, więcej informacji o koncertach znajdziecie poniżej. Płyty zespołu El Camino kupisz na www.chrzescijanskiegranie.pl

 

 

PROGRAM TRASY KONCERTOWEJ – WIELKI POST 2017:

 

17 marca, g. 19.00 – Warszawa (Teatr Oratorium,ul. Kawęczyńska 53)

18 marca, g. 19.00 – Warszawa (Teatr Oratorium,ul. Kawęczyńska 53)

19 marca – Garwolin

26 marca, g. 17.00 – Warszawa (Dobre Miejsce, ul. Dewajtis 3) [kup bilet]

31 marca, 18.00 – Słupno k/Radzymina

1 kwietnia – Skierniewice

 

Zespół El Camino powstał w roku 2010. Debiutował w październiku tegoż roku koncertem z okazji Dnia Papieskiego. Rok później wydał premierowy album „Bliżej” zawierający autorski materiał. Rok później w Bazylice w Kodniu zespół zaprezentował muzykę do rozważań Drogi Krzyżowej ks. I.Kłopotowskiego. Znakomicie przyjęta przez publiczność w tym obecne siostry ze zgromadzenia Sióstr Loretanek zaowocowała nagraniem płyty. Album „Miłość Niepojęta” ukazał się w marcu 2014 roku zbierając znakomite recenzje (między innymi Marcina Jakimowicza w Gościu Niedzielnym).

 

Jesienią tego samego roku El Camino prezentuje kolejny autorski program. Tym razem jest to 5-częściowa suita pt. LITANIA WOLNOŚCI do wybranych tekstów z homilii ks. Jerzego Popiełuszki. W LITANII WOLNOŚCI zespołowi towarzyszy kwintet smyczkowy oraz znakomity aktor Adam Woronowicz.

 

Jesienią 2015 roku na koncercie Premiery 2015 zespół prezentuje singiel „Zanim” zapowiadający trzeci album, tym razem inspirowany „DROGĄ” Josemarii Escrivy.​

El Camino

El Camino