Albo i Nie koncertuje w Warszawie (22 maja 2016, godz. 20.00)

Albo i Nie koncertuje w Warszawie (22 maja 2016, godz. 20.00)

16 maja, 2016 Wyłącz przez mateo

Albo i Nie - Dobry Pasterz WarszawaZdobywcy głównej nagrody 40. przeglądu YAPA, półfinaliści Must Be the Music – zespół Albo i Nie zagra w Warszawie! Ten nietuzinkowy skład 22 maja 2016 o 20.00 da koncert z okazji 10. urodzin kościoła Dobrego Pasterza na Woli. Koncert poprowadzi Katarzyna Goszcz – dziennikarka Radia Warszawa. Wstęp wolny! Polecamy!

 

Albo i Nie to zdobywcy nagród (m.in. 40. YAPA), półfinaliści MUST BE THE MUSIC, a ostatnią płytę nagrali bez prądu. Nie wstydzą się mówić o Bogu, ale w singlu promującym nadchodzącą płytę śpiewają o słoniach. Co tu dużo mówić – wymykają się schematom. Czterech chłopaków ze Śląska od pięciu lat tworzy muzykę, którą można zaliczyć do nurtu piosenki autorskiej, czy też poezji śpiewanej, choć właściwie trzeba by było stworzyć kategorię specjalnie dla nich, bo są nietuzinkowi. Rzadko spóźniają się na próby. Lubią popijać herbatę malinową z kilkoma łyżeczkami cukru w trakcie pracy, modlą się przed próbą i wcale nie po to, by się nie pozabijać. Na koncertach nie skaczą, ale dużo się śmieją.

 

Powstali w 2011 roku. W 2012 roku zagrał 30 koncertów, zyskując coraz szersze uznanie i za swoją twórczość uzyskując nagrody na kilku ogólnopolskich festiwalach, w tym:I miejsce na Festiwalu Piosenki Artystów Wrażliwych w Chorzowie, I miejsce na festiwalu Złote Tłoki w Katowicach czy I miejsce na festiwalu „Słuchaj i patrz” w Krakowie. Albo i Nie wydał w 2013 roku album pt. TAK. Zespół zagrał podczas koncertu Debiuty im. Moniki Brzozy w Warszawie oraz dostał się do półfinału programu MUST BE THE MUSIC. W 2015 roku zagrali w Koncercie Premier podczas 5. Festiwalu Chrześcijańskie Granie, a 30 stycznia 2016 ukazuje się ich drugi krążek – 14 spojrzeń.

 

 

Płyta Albo i Nie “TAK  oraz najnowsza „14 spojrzeń” jest do kupienia na www.chrzescijanskiegranie.pl

 

Koncert organizuje Parafia Dobrego Pasterza na Woli (www.dobrypasterz.waw.pl).

Patronat medialny: Chrześcijańskie Granie, koncerTY.chrzescijanskiegranie.pl, kmdm.pl oraz Bosko.pl