ZAPOWIEDŹ: Albo i Nie w styczniu 2016 wydaje nową płytę – “14 spojrzeń”

ZAPOWIEDŹ: Albo i Nie w styczniu 2016 wydaje nową płytę – “14 spojrzeń”

19 grudnia, 2015 Wyłącz przez mateo

Albo i Nie - Tak

 

Wreszcie znamy datę! Albo i Nie wydaje płytę pt. “14 spojrzeń”. Już 30 stycznia 2016 o 19.00 poznamy drugi krążek niezwykłego kwartetu ze Śląska. Ich debiutanckie wydawnictwo “Tak” podbiło serca fanek w całej Polsce. Więcej info wkrótce.

 

Koncert premierowy odbędzie się w Katowicach w Miejskim Domu Kultury Koszutka (ul. Grażyńskiego 47). Najnowsze wydawnictwo promuje singiel „Piosenka Prostych Serc”, który mogliśmy usłyszeć ostatnio podczas Koncertu Premier 5. Festiwalu Chrześcijańskie Granie w Warszawie.

 

 

Zespół Albo i Nie powstał w 2011 roku. Na początku następnego roku rozpoczął działalność koncertową. W 2012 roku zagrał 30 koncertów, zyskując coraz szersze uznanie i za swoją twórczość uzyskując nagrody na kilku ogólnopolskich festiwalach, w tym: I miejsce na Festiwalu Piosenki Artystów Wrażliwych w Chorzowie, I miejsce na festiwalu Złote Tłoki w Katowicach czy I miejsce na festiwalu „Słuchaj i patrz” w Krakowie. Albo i Nie wydał w 2013 roku album pt. TAK. Zespół zagrał podczas koncertu Debiuty im. Moniki Brzozy w Warszawie oraz dostał się do półfinału programu MUST BE THE MUSIC. Otrzymali także pierwszą nagrodę oraz nagrodę publiczności podczas 40. YAPA w Łodzi.

 

Zapraszamy na koncert do Katowic (dołączcie do wydarzenia na facebooku) oraz do śledzenia naszego serwisu.

 

Ich debiutancką płytę “TAK” (oraz inne dobre płyty) kupisz na www.chrzescijanskiegranie.pl