Koncert Debiuty 2015 w GospelBoxie!

Koncert Debiuty 2015 w GospelBoxie!

21 stycznia, 2015 Wyłącz przez m.guzek

 

W najnowszym programie muzycznym GospelBox zawitała ekipa Chrześcijańskiego Grania: Mateusz Stolarski i Michał Guzek. W audycji transmitowanej przez kilkanaście rozgłośni w Polsce przez cały tydzień można posłuchać o inicjatywach Chrześcijańskiego Grania – w tym szczególnie o koncercie Debiuty.

 

Ci którzy nie posłuchają audycji mogą nas zobaczyć w kilkuminutowym materiale, który zrobił Grzegorz Juziak z Gospelbox Tv. Zapraszamy do obejrzenia filmiku, a chłopakom z Gospel Boxa – Grzegorzowi Juziakowi i Łukaszowi Sośniakowi dziękujemy za gościnę i wspieranie koncertu Debiuty.

Debiuty 2015 - logo

 

Koncert Debiuty im. Moniki Brzozy odbędzie się 12 kwietnia o 17.00 w Katolickim Centrum Kultury Dobre Miejsce na warszawskich Bielanach. Wystąpią: Beu, Good God i Soudarion. W tym roku hasłem piątej edycji Festiwalu będzie: “Mnożymy dobro”. Podczas wydarzenia będziemy prezentować fundacje promujące chrześcijańskie wartości i pozytywny rozwój człowieka. Swoją premierę będzie miała Fundacja Chrześcijańskie Granie, która właśnie jest w trakcie powstawania.

 

 

Gospel Box – audycja radiowa powstająca w Radiu Jasna Góra w Częstochowie od 30 kwietnia 2009 roku. W programie prezentowane są wywiady z muzykami sceny chrześcijańskiej, informacje na temat koncertów i wydarzeń oraz sama muzyka. Audycje przygotowują: Łukasz Sośniak (dziennikarz, prezenter) i Grzegorz Juziak (producent, realizator dźwięku).

Wśród rozgłośni, które emitują GospelBoxa znajdują się: Radio Jasna Góra, Radio Niepokalanów, Radio Emaus, Katolickie Radio Podlasie, Radio i, Radio Rodzina, Radio AinKarim, Radio Via, Radio eR oraz Radio Warszawa.

 

” Od samego początku naszą perlą w koronie była audycja pod takim samym tytułem “Gospel Box”. Od niej wszystko się zaczęło. Program nadawany jest do dziś na żywo w Radiu Jasna Góra i transmitowany w kilkunastu rozgłośniach w całej Polsce. Emitujemy w nim wywiady, informacje na temat koncertów i wydarzeń, ale przede wszystkim wspaniałą muzykę, która od wielu lat pozytywnie nas zaskakuje.” – piszą o audycji twórcy.