D&D Dźwięki Duszy o Festiwalu Chrześcijańskie Granie – 7 maja

4 maja, 2011 Wyłącz przez m.guzek

W najbliższą sobotę 7 maja o 19.00 godzinie na stronie www.radiownet.pl koniecznie posłuchajcie audycji D&D Dźwięki Duszy. W niej to będzie można wygrać bilety na koncert Debiuty 2011 i dowiedzieć się więcej na temat samego Festiwalu Chrześcijańskie Granie. W audycji będziemy rozmawiali o rynku muzyki chrześcijan, a szczególnie o młodych zespołach.3 pierwsze piosenki w audycji będą kompozycjami zespołów, które wystąpią w koncercie Debiuty 2011 .Audycja została przeniesiona z 30 kwietnia na 7 maja.

Festiwal Chrześcijańskie Granie odbędzie się 20- 21 maja 2011 w Dobrym Miejscu w Warszawie.Celem imprezy jest promocja młodych, chrześcijańskich zespołów.Impreza składa się z 3 części:
1. Przegląd Piosenki (20-21 maja 2011) – zgłoszenia do 6 maja (www.dobremiejsce.org)
2 .koncert Debiuty 2011.(21 maja 2011, g.17.00) Na scenie pojawią się młode i obiecujące zespoły: Anielsi, Love Story, Pora Wiatru i Surr – Exit. Bilety na koncert kosztują 10 zł.Każdy, kto zakupi bilet będzie miał prawo zagłosować na najlepszą piosenkę koncertu Debiuty 2011.
3. Finał w ramach Marszu dla życia i rodziny (29 maja)

Michał Kondrat – radny dzielnicy Żoliborz został pierwszym sponsorem Festiwalu Chrześcijańskie Granie.

Organizatorzy: Dobre Miejsce, Fundacja Dobra Kultura, Sklep Chrześcijańskie Granie,KSM.

Patroni Medialni: Radio Warszawa, Muzyczne Dary – lista Przebojów Muzyki Chrześcijan,Bosko.pl,Tan Radio,KMDM, Gość Niedzielny, Wiara.pl,Muzykadladucha.pl, Fronda.pl, Gospelbox,Opoka.org.pl,InGod.pl,Gazeta Polska,Niezalezna.pl

[youtube]KZwKkfobrWQ[/youtube]