Nowość! Hiob – Styl Południowo Wschodni (CD)

7 maja, 2013 Wyłącz przez m.guzek

Po premierze płyty DEBIUTY vol.1 na rynku pojawił się album Hioba, który swój repertuar reprezentował podczas ostatniej edycji koncertu Debiuty 2013. Sklep Chrześcijańskie Granie objął patronat nad albumem.

 

Na krążku pojawiło się 13 autorskich hip hopowych utworów Tomka Karenko czyli Hioba. Na albumie znajdziemy również piosenki, w których usłyszymy inne brzmienia m.in. reggae czy rock. Płytę “Styl Południowo – Wschodni” najlepiej określił po występie rapera podczas koncertu Debiuty  Marcin Jakimowicz (Gość Niedzielny) : “Ostry, unikający metafor i owijania w bawełnę rap w wykonaniu Hioba to hip-hopowa opowieść na śmierć i życie. Plus odważne świadectwo wiary.”

 

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=cqavJ0ynIWQ[/youtube]

 

 

Tomasz „Karen” Karenko – ur. 1980. Od 15 lat z mikrofonem i długopisem w ręce. Zaczynał jak każdy graniem z kumplami po piwnicach, nagrywkach na kompie w latach 90’. Grał w takich kapelach jak Signum Fidei (rock), Aaron (hardrock), Strefa Pracy Żurawia (acoustic), Nibyland Sound System (roots reggae), Los Karenos (cover pastiche band).

 

 

Program z HIOBEM w RDN Małopolska i RDN Nowy Sącz

 

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Bj633MXzogk[/youtube]

 

 

Za: koncertdebiuty/gosc.pl/bosko.pl