ARKADIO i MALEO UPOMINAJĄ – ZOBACZ KLIP [teledysk]

ARKADIO i MALEO UPOMINAJĄ – ZOBACZ KLIP [teledysk]

7 czerwca, 2019 0 przez m.guzek

Właśnie światło dzienne ujrzał klip do utworu upoMINA z gościnnym udziałem Darka Malejonka. To drugi utwór z płyty Arkadio&Miczu – „NaCZYNIE. Więcej informacji o płycie można znaleźć na stronie Chrześcijańskiego Grania.

W drugim utworze który znajdziemy na krążku, duet Arkadio&Miczu wraz z Maleo nawołują do zmiany życia i powrotu na drogę kierowania się sercem i życiowego uporządkowania, w nawiązaniu do uczynku miłosierdzia względem duszy – grzeszących upominać.

Cała płyta „NaCZYNIE” to muzyczna opowieść której “nić fabularną” stanowią uczynki miłosierdzia względem duszy. Jest barwna ponieważ stanowi zderzenie zabawy wieloznacznością słów, łączenia przeróżnych gatunków muzycznych (od brzmienia symfonicznego, poezji śpiewanej, czy ethno, przez reggae i folk, na muzyce elektronicznej i cięższym rocku skończywszy), oraz wrażliwości muzycznej uznanych artystów z przeróżnych rejonów polskiej sceny muzycznej.

Projekt został objęty patronatami między innymi Salezjańskiego Wolontariatu Misyjnego, Światowych Dni Młodzieży, oraz Biskupa Rysia jako duchowego kierownika projektu. Płyta jest wspólnym dziełem Arkadio oraz producenta muzycznego, autora bitów i wokalisty Micza (Michał Ziomek).

Kup i zobacz album NACZYNIE –chrzescijanskiegranie.pl