BeU “Jezu, Ja” – recenzja płyty jest już na chrzescijanskiegranie.pl

BeU “Jezu, Ja” – recenzja płyty jest już na chrzescijanskiegranie.pl

19 października, 2021 0 przez m.guzek

Płytę BeU pod tytułem ,,Jezu, JA” otwiera piosenka ,, Pierwszy” opowiada, o tym, kto jest numerem jeden w naszym życiu. Subtelna gra gitary wprowadzi nas w klimat, całości dopełnia sekcja rytmiczna, ciekawie zaaranżowane partie klawiszy i loopy.

Album JEZU, JA zakupisz na www.chrzescijanskiegranie.pl

 

Kolejny utwór nasuwa bardziej nutę muzyki elektronicznej. Taka właśnie jest druga pozycja na płycie pod tytułem ,,Wybacz mi”. Można odczuć nowoczesne brzmienie. Podobnie jest z kolejnym kawałkiem ,, Marność” z szybkim i połamanym rytmem perkusyjnym.

 

Następny ,, Pan jest moim pasterzem” daje wytchnienie, posiada ciekawą solówkę gitarową, która zagrana jest w finalnym momencie utworu.

 

Piosenka ,,Okno” kolejny raz pokazuje, że na płycie są interesujące teksty zanurzone w pasjonującej muzyce. I to jest właśnie okno przez, które wygląda przesłanie tego krążka, którym jest szansa. Szansę jaką ma każdy z nas, na relację z Najwyższym.

 

,,Brama owiec daje” poznać fragment, z którego pochodzi tytuł płyty. Oszczędna forma instrumentów, pozwoli chwile się zatrzymać, pokontemplować. Dominuje wokal, a każde słowo jest tutaj ważne.

 

Zarówno ,,Krzyż”, jak i kolejne numery ,,Droga to prawda”, ,, Powiedzieć; tak” i „Nic nie możliwego” trzymają poziom.

 

 

Dobre inicjatywy popiera fotelik.info – sklep i serwis z fotelikami! Zadbaj o bezpieczeństwo swojego dziecka – dobierz bezpieczny fotelik. Zapisz się już dzisiaj na www.fotelik.info

 

Znamy muzyczne odkrycie roku 2021 – zespół BeU zwyciężył Non-Stop CCM! | Chrześcijańskie Granie (chrzescijanskiegranie.pl)