Znamy muzyczne odkrycie roku 2021 – zespół BeU zwyciężył Non-Stop CCM!

1 czerwca, 2021 0 przez mateo

W ostatnią niedzielę poznaliśmy Muzyczne Odkrycie Roku 2021. Zespół BeU zwyciężył 7 edycję Międzynarodowego Konkursu NON STOP CCM. Jury doceniło niebanalność stylu i brzmienie zespołu, którego liderką jest Urszula Bednarczyk.

Zespół ma na koncie dwie płyty “ja jestem” (2016) oraz “Jezu, ja” (2020). Muzycznie reprezentuje różne style z pogranicza rocka, jazzu, bluesa ale też solu i r’n’b. Co ciekawe (i rzadko spotykane!) liderka zespołu, śpiewa i gra na basie.

PŁYTY ZESPOŁU BeU KUPISZ W NASZYM SKLEPIE >>>

Jako laureaci konkursu NON STOP CCM wystąpią 3 czerwca na koncercie Bądź jak Jezus 2021 online razem z Luxtorpedą, niemaGOtuLeelandBuilding 429 i laureatami Koncertu Debiuty Festiwal Chrześcijańskie Granie – zespołem JEDNO. Koncertu będzie można słuchać przez serwis www.1on.pl

Boże Ciało 2021: Luxtorpeda, Niemagotu i gwiazdy z USA: Building 429, Leeland  zagrają na Bądź jak Jezus!!!

“Każdy zespół z finałowej piątki prezentował coś ciekawego i niepowtarzalnego. To cieszy, że zespoły które śpiewają o wierze i Bogu wybijają się ponad przeciętność. Wierzę, że usłyszymy o nich jeszcze nie raz!” – powiedział Mateusz Stolarski, jeden z jurorów konkursu.

Do konkursu zgłosiło się aż 17 zespołów, a do finałowych przesłuchań na żywo, które odbyły się w gościnnym studio Target Sound w Chorzowie dostało się 5 zespołów: BeU, Nieboskłonni, Kalina Filus, Jedno oraz NNAB.

NON STOP CCM – muzyczne odkrycie roku 2021 / Galeria