“JEZU, JA” – nowa płyta BeU dostępna na Chrześcijańskie Granie!

“JEZU, JA” – nowa płyta BeU dostępna na Chrześcijańskie Granie!

17 listopada, 2020 0 przez m.guzek

Już jest! Nowy krążek zespołu BeU kupicie na stronie Chrześcijańskiego Grania. Zespół, który kilka lat pojawił się na Debiutach Chrześcijańskiego Grania pomimo pandemii nie traci energii. Nowa płyta zaskoczy świeżymi brzmieniami i autentycznością.

 

Szukaj muzyki BeU na www.chrzescijanskiegranie.pl

 

 

 

BeU – bez względu na to, czy nazwę zespołu czytamy po polsku (właśnie tak czytamy) , czy angielsku, BeU to poszukiwanie siebie. Poszukiwanie artystyczne, ale i osobiste. U źródła naszej muzyki leży przekonanie, że siebie, swojego powołania można skutecznie szukać tylko w Bogu. Inny kierunek to droga na manowce, o czym zdążyliśmy się przekonać.

 

 

 

“Jezu, ja… chcę Ci tyle powiedzieć, ale jak przychodzi mówić, to brakuje mi słów. Jezu, idź pierwszy, będę iść za Tobą. Jezu, ja gubię się i tracę Cię z oczu, wątpię, czy to na pewno Ty? Odwracam się – jednak jesteś, wyszedłeś mnie szukać.
Masz mnie na oku, znasz mnie. Próbuję iść tam, gdzie inni, ale często zawracasz mnie z drogi. Dlaczego akurat mnie? Przecież to dobra, prosta, szeroka droga, inni świetnie sobie radzą i chwalą ją sobie… Niewiele z tego rozumiem, ale mówię “tak”. Jezu, ja … ufam Tobie.” – czytamy w tekście zapowiadającym płytę.

 

Zespół BeU zagrał na Debiutach 2015:

 

 

Szukaj muzyki BeU na www.chrzescijanskiegranie.pl