Beu – “Jezu, ja” – płytą miesiąca w aplikacji CHRZEŚCIJAŃSKIE GRANIE!

Beu – “Jezu, ja” – płytą miesiąca w aplikacji CHRZEŚCIJAŃSKIE GRANIE!

1 grudnia, 2020 0 przez m.guzek

W aplikacji CHRZEŚCIJAŃSKIE GRANIE już dzisiaj można odsłuchać nowej płyty zespołu BEU – JEZU, JA. W grudniu jest to płyta miesiąca serwisu chrzescijanskiegranie.pl Aplikacja z muzyką chrześcijańską dostępna jest od stycznia 2020 w sieci.

 

Album BeU wychodzi kilka lat po premierze debiutanckiego krążka. Grupa występowała m.in. na Arenie Ursynów podczas Festiwal Chrześcijańskie Granie. Zespół tworzy aktualnie trójka muzyków: wokalistka, producentka, autorka utworów Urszula Bednarczyk, gitarzysta Jarosław Maksim oraz perkusista Przemysław Pawlas.

 

Aplikacja “Chrześcijańskie Granie”  już dzisiaj jest do ściągnięcia w sklepie GOOGLE PLAY. Aby odsłuchać fragmentów utworów należy kliknąć w tytuł 2 razy. Single “Wybacz mi” i “Pan jest moim Pasterzem” zostały udostępnione w całości. 

 

Nowa płyta BeU to kompilacja 10 świeżych utworów autorstwa Urszuli Bednarczyk. Utwory większości oparte są o teksty Pisma Świętego. Mocny przekaz, charakterystyczny głos wokalistki a przede wszystkim przebojowe i zostające na długo w głowie brzmienia – to atuty albumu JEZU JA.

 

 

 

Album w wersji fizycznej dostępny jest również w sklepie ONLINE.