Pierwsza płyta BeU – “Ja jestem” nadchodzi! [zapowiedź]

Pierwsza płyta BeU – “Ja jestem” nadchodzi! [zapowiedź]

24 listopada, 2016 Wyłącz przez mateo

Beu - premiera płyty JA JESTEM

Już od poniedziałku będziecie mogli kupić na www.chrzescijanskiegranie.pl długo oczekiwaną BeU – Ja jestem. Debiutancki album jest jedną z ciekawszych propozycji muzycznych na rynku CCM w 2016 roku. Tymczasem zapraszamy do posłuchania promomixu.

 

W pierwszą niedzielę adwentu, 27 listopada, nakładem wydawnictwa StopThePop – artist promotion group ukaże się debiutancka płyta „Ja jestem” zespołu BeU. Data nie jest przypadkowa, czas oczekiwania na przyjście Jezusa nie oznacza, że Boga z Nami nie ma! Jest, tu i teraz. Chce być, we wszystkich ludzkich sprawach, w Naszych słabościach. Mówi do Nas często, jak do apostołów na środku jeziora Genezaret: „Odwagi! Ja jestem, nie bójcie się!”.

 

Premierę płyty poprzedzi wydarzenie szczególne, taneczny wieczór andrzejkowy z udziałem BeU, zakończony premierowym wykonaniem utworu „Dawid”. To do tego utworu już wkrótce zespół nagra teledysk. Na to wyjątkowe spotkanie zapraszamy wszystkich w imieniu Wspólnoty św. Rodziny w Lublinie. Odbędzie się ono 26 listopada, w godz. 19.00 – 24.00 w Domu Akcji Katolickiej przy Parafii Rzymsko-Katolickiej pw. Świętej Rodziny w Lublinie, Al. Jana Pawła II 11. Wstęp na andrzejkowy wieczór: 5zł (+ coś na wspólny stół).

 

Płyta „Ja jestem” do kupienia już niedługo przez stronę www.chrzescijanskiegranie.pl oraz na koncertach zespołu.  Materiał tydzień po premierze dostępny również w serwisach iTunes, Deezer, Spotify, Shazam, Tidal, GooglePlay. Zapraszamy! Więcej informacji na facebook.com/beuzespol

 

POSŁUCHAJCIE SINGLA “Otwórzcie drzwi”:

 

 

Bez względu na to, czy nazwę zespołu czytamy po polsku (właśnie tak czytamy) , czy angielsku, BeU to poszukiwanie siebie. Poszukiwanie artystyczne, ale i osobiste. U źródła naszej muzyki leży przekonanie, że siebie, swojego powołania można skutecznie szukać tylko w Bogu. Inny kierunek to droga na manowce, o czym zdążyli się przekonać.
Muzyka zespołu to wypadkowa upodobań do „czarnych” gatunków: funka, disco, r’n’b, gospel, ale także rocka i popu. Najtrafniej  określić ich można jako zespół grający współczesną  muzykę chrześcijańską (CCM – contemporary christian music). Ich piosenki mają polskie teksty. Startowali w konkursie Debiuty 2015.