S.Janina “Zajmij się mną” – płyta do kupienia na chrzescijanskiegranie.pl

S.Janina “Zajmij się mną” – płyta do kupienia na chrzescijanskiegranie.pl

11 sierpnia, 2020 0 przez m.guzek

“Zajmij się mną” – debiutancki krążek s. Janiny jest już dostępny na www.chrzescijanskiegranie.pl. Album koi i trafia wspaniałym brzmieniem prosto do serca.

Płyta jest do kupienia na www.sklep.chrzescijanskiegranie.pl już dzisiaj!

 

Uzbrojona w swój głos, ukulele, gitarę ale też we własną wiarę wchodzi w sferę dotąd praktycznie nie znaną dla osób duchownych. Nie jest to jednak muzyka skierowana tylko do osób wierzących: to po prostu dobra muzyka. Dla wszystkich. I może być to jeden z najciekawszych debiutów ostatnich lat.

 

Szerszej publiczności dała się poznać własną przeróbką hitu Despacito. Jej interpretacja bardzo szybko zdobyła uznanie, nie tylko wśród pielgrzymów, ale także w Internecie, wychodząc poza granice Kościoła, osiągając 2.5 mln. odsłon. Ten sukces ją zaskoczył ale też zachęcił do kontynuowania tej ścieżki. Nawiązała współpracę z uznanym kompozytorem Tomkiem Konfederakiem, której efektem jest decyzja o nagraniu pełnowymiarowego albumu.

 

 

 

 

Singiel “ZAJMIJ SIĘ MNĄ” łączy muzykę pop z elementami folku, country, rhythm’n’bluesa i bluegrassu. Artystka dużą wagę przywiązuje do tekstów, których jest autorką: „Teksty są moimi osobistymi przeżyciami, jako człowieka, kobiety, siostry zakonnej a także artystki”. Poza akustycznym brzmieniem takich instrumentów jak ukulele czy akordeon, pełno na niej nowoczesnych rozwiązań pokazujących, że Siostra Janina to artystka działająca tu i teraz.

 

Płyta s.Janiny już jest dostępna na www.chrzescijanskiegranie.pl

 

Dobre płyty poleca serwis www.fotelik.info