15 sierpnia 2020 – koncert dla Jana Pawła II. Zagra m.in. Magda Anioł

15 sierpnia 2020 – koncert dla Jana Pawła II. Zagra m.in. Magda Anioł

11 sierpnia, 2020 0 przez m.guzek

Już 15 sierpnia na portalu echodnia.eu oraz we wszystkich dziennikach Polska Press Grupy zostanie wyemitowany koncert w ramach piątej edycji Festiwalu “Alleluja, czyli Happy Day”. W ramach wydarzenia zobaczymy Magdę Anioł z zespołem. Koncert będzie dedykowany m.in. Janowi Pawłowi II.

 

Magda Anioł jest jedną z najpopularniejszych wokalistek na scenie muzyki chrześcijańskiej. Znana jest z utworów granych m.in. w programie ZIARNO. Występowała na najważniejszych festiwalach muzycznych w Polsce. Przez ponad 25 lat nagrała kilkanaście płyt, które rozeszły się w dziesiątkach tysięcy egzemplarzy. W 2019 roku wydała nowy album pt. ODMAWIAM, który z sukcesem prezentuje publice w całym kraju.

Wśród wykonawców poza Magdą Anioł zobaczymy Promyczki Dobra, Góralska Śleboda oraz muzyków lokalnych m.in. Żeromszczyzna, Małogoszcz i Wierna Rzeka, Chór Garnizonowy, a także soliści Marzena Trzebińska i Mariusz Bednarz, Wiola Dzigman, Maja Wojtaszek, Karolina Latos, Arkadiusz Solarz, Lila Kowalska, Paulina Titkin.

“Alleluja, czyli Happy Day” to cykliczny Festiwal Twórczości Chrześcijańskiej, który dotychczas odbywał się w amfiteatrze Kadzielnia.

Szukasz dobrej muzyki? Wejdź na www.chrzescijanskiegranie.pl