Głosuj na UrsusFest 2018! Tylko do 30 czerwca!

Głosuj na UrsusFest 2018! Tylko do 30 czerwca!

22 czerwca, 2017 Wyłącz przez mateo

UrsusFest 2018Jeszcze tylko do 30 czerwca można głosować na UrsusFest – Międzynarodowy Piknik Rodzinny! To inicjatywa warszawiaków, która ma szansę zjednoczyć pokolenia i pokazać dobrą muzykę z chrześcijańskim przesłaniem. Chrześcijańskie Granie wspiera akcję! Oddaj głos na: www.twojbudzet.um.warszawa.pl

 

UrsusFest jest to piknik rodzinny przyjęty jako projekt z budżetu partycypacyjnego w Ursusie (Warszawa), promujący rodzinę jako podstawowe środowisko rozwoju dzieci i młodzieży. To muzyka, która łączy pokolenia. Jest to inicjatywa zdecydowanie oddolna, nieco inna tematycznie, która uzupełni kalendarz kulturalny nie tylko dzielnicy, ale całej Warszawy. Planowany termin koncertu – 2 czerwca 2018.

 

W programie: Arka Noego, Luxtorpeda, Panny Wyklęte (Maleo&Halina Młynkowa&Kasia Kowalska…), Young Ursus Voices , Kultywacja, Odsev (Słowenia), spektakl sypania piaskiem, “Ursus przyjazny rodzinie”, prezentacje edukacyjne na temat wychowania dzieci – Akademia Familijna Wardakowie.pl.

 

Miasteczko dziecięce jakiego jeszcze nie było: liczne atrakcje dla dzieci, warsztaty bębniarskie, konkursy dla dzieci z nagrodami prowadzone przez profesjonalnych aktorów bajkowych. Stoiska z książką, muzyką, filmem, w tym o tematyce rodzinnej.

 

Siłą napędową UrsusFestu są organizacje pozarządowe, grupy bardzo prężnych, inspirujących ludzi, którzy są doskonałą alternatywą dla “elektroniki” i nudy domowej i tym samym pomocą dla rodziców w wychowaniu swoich pociech. Stąd pokażemy co mają do zaoferowania przez cały rok szkolny i wakacje dla dzieci, nastolatków czy dorosłych. Zobaczymy m. in:

 

Obóz Skautów Europy i bieg sprawnościowy, Gry i zabawy na stoisku Hufca ZHP Warszawa Ursus, Stowarzyszenie Przymierza Rodzin, oraz inne organizacje i wspólnoty, które zapraszamy do współpracy. Wstęp wolny, wszystkie atrakcje dla dzieci bezpłatne. Miejsce – Park Czechowicki-Ursus. Termin 02.06.2018.

 

Jak zagłosować?

1) Wejdź na www.twojbudzet.um.warszawa.pl i wybierz UrsusFest
Uwaga, głosować mogą także dzieci!!! Wystarczy podać jakikolwiek adres zamieszkania w Warszawie (nie jest wymagane zameldowanie)

2) Bez komputera – należy udać się do punktu głosowania w dzielnicy, zaznaczyć projekt na liście i wrzucić do urny

 

Więcej info na facebooku i YouTube:

https://www.facebook.com/events/212960202552237/?active_tab=about

https://www.youtube.com/channel/UCDgTM3wAkbCjfNLOT0WGGgA